Şişli Evden Eve Nakliyat - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Hepimizin bildiği üzere günümüz şartlarında artık nakliyatçılık sektörü son derece modern hizmetlerle tüketicisine ulaşıyor. Bu çerçevede Şişli evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek sizlerde bu moderniteden pekâlâ yararlanabilir ve makul fiyatlarımızdan kredi kartı eşliğinde faydalanabilirsiniz. Şişli nakliyat olarak dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden ayrıcalıklı hizmetlerimizin neleri kapsadığını ve diğer firmalardan bizi farklı kılan etkenleri sizlerle paylaşmaya çalışalım.

Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Her şeyden önce bir disipline anlayışla hareket eden firmamız evden eve nakliyat konusunda uzman personel istihdam ederek bu alanda yaşanabilecek sorunların önüne geçtiğini bilmenizi istiyoruz. İsterseniz Şişli evden eve nakliyat hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi açısından maddeler halinde bir sıralama yapalım;

  • Sürecimiz öncelikle ücretsiz expertiz hizmeti olarak adlandırılan hizmet türü ile start alıyor. Eşyalarınızı bizzat yerinde görüyoruz ve en uygun aracı en uygun fiyatlarla sizlere tahsis ediyoruz.
  • Şişli nakliyat ile Asansörlü taşıma hizmetimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize geldiğimizde başlıyor. Tabii bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Eşyanın taşınacağı binanın asansörlü aracının yanaşmasına uygun olması gerekiyor.
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz uzman personel tarafından gerçekleştiriliyor ve izolasyon malzemeleri ile sarılan eşyalarda herhangi bir hasar meydana gelmemesi için azami dikkat gösteriyoruz.
  • Eşya sigortalama hizmeti olarak bilinen hizmetimiz ise tüm titiz ve hassas çalışmamıza rağmen olası bir hasar meydana gelmesi durumunda devreye girerek herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor.
  • Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak isterseniz, depolarımızın uluslararası standartlarda dizayn edilmiş, oldukça modern tesisler olduğunu hatırlatmış olalım.
  • Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat anlamında firmamızdan en üst düzeyde yararlanabileceğinizi anti parantez belirtmiş olalım
  • Fuar, kongre veya müzik etkinliği gibi özel taşımacılık gerektiren alanlarda yine firmamızın nitelikli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz
  • Ofis veya büro taşıma hizmetlerimiz bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor efendim

Görüldüğü Şişli evden eve üzere pek çok anlamda taleplerinizi karşılayacak firmamızın kurumsal hizmetlerinde esas aldığımız en önemli kriter saygıdeğer müşterimizin referansıdır. Lütfen çok daha detaylı bilgi almak üzere Şişli evden eve nakliyat hizmetleri müşteri destek hattını aramaktan çekinmeyiniz. Güler yüzlü personelimiz sizleri yanıtlamak üzeri telefonları başında olacaktır. Siz de şirketimizin instagram sayfasından da firmamızı takip edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimden sizlerde yararlanabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tabii ki nakliyat işleminin en önemli kısmı expertizdir. Ücretsizdir.

Her şey dahil bir nakliyat hizmeti dahilinde tek kullanımlık malzemeler ile eşyalarınızı komple topluyoruz. Siz asla eşya toplama kaygısı yaşamıyorsunuz.

Evet İstanbul’un bir çok noktasında bulunan antre depolarımız ile her yerde eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.