Yeşilköy Evden Eve Nakliyat - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasından tutunda ister Avrupa yakası olsun ister Asya yakası fark etmeksizin şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktayız. %100 müşteri memnuniyetini siz ve sevdiklerinize yaşatmayı amaçlayan firmamız bunu boynunun borcu bilmiş ve bu gayeye uygun hizmeti sizlere uzun yıllar ardında sunmaya başlamış.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat birçok vatandaşımızın korktuğu bir işlem haksız da sayılmazlar aslında. İnsanlığın varlığına, ilk insanın bile bir ihtiyacı vardı, barınma ihtiyacı. İnsanın doğasında olan bu arzu dolandırıcılar ve sahtekarlar tarafından kocaman açık bir kapı. Neden mi gelin anlatalım. Başlıca evden eve nakliyatın bir çok püf noktası vardır. Kullanılan alet edevat ve araçların en iyi kalitede olması gerekiyor. En ufak hata faciayla sonuçlanabilir.  Gerek can gerek mal kayıplarını bu sektörde ki dolandırıcılar sayesinde görmekteyiz. Yeşilköy Evden Evde Nakliyat firması olarak en iyi kalite hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Gelin hizmet standartlarımızdan biraz bahsedelim:

  • Kurulduğu günden itibaren en başta hedef olarak %100 müşteri memnuniyetini alan firmamız, yaptı her nakliye işleminde siz ve sevdiklerinizin hayallerini taşıdığını bilerek bu bilinç ve şuurla yoluna devam ediyor.
  • Güvenlik hayatın her anında gerek duyduğumuz bir hizmet. Taşıma ve taşınma işlemlerinin de püf noktasıdır. Siz değerli müşterilerimizin yaşayabileceği mağduriyetleri tam anlamıyla ortadan kaldırmayı amaçlayarak, tüm eşyalarınıza sigorta gerekli görürseniz de kasko hizmeti sunmaktadır. Bu sayede oluşabilecek olumsuz faktörlerin önüne geçilmiş bir çok değerli müşterimizin hayalleri güvence altına alınmıştır. Yeşilköy Evden Eve Nakliyat olarak Yeşilköy ve çevresinde bir numaralı firmayız, İstanbul il bazında ilk sıralardayız, güvenlik hizmettin ilk kuralıdır. Müşteri memnuniyeti ise ilk ilkesi bu bilinç sayesinde ilk sıralara çıkmayı başardık.
  • Gelişen dünya biz taşımacılık sektöründe firma sahibi olanlara gün geçtikte katkı sağlamaya devam ediyor. Öyle ki asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde kaçıncı katta oturuyor olursanız olun taşıma imkanını ayaklarınıza taşıyoruz.
Yeşilköy’de Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti sunuyoruz. Eğer taşınacaksanız doğru yerdesiniz. Yeşilköy‘de kurumsal nakliyat hizmetleri için hemen bize ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınız hassasiyet durumuna göre en uygun havalı ve darbe emici naylon vb gereçler ile eşyalarınızın ambalajlıyoruz.

Evet talebiniz doğrultusunda istediğiniz adrese gelip taşınacak eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde expertizini yapmaktayız.

Tüm nakliye hizmetlerinde ve çalışan tüm personelimize zorunlu olarak sigorta yapmaktayız.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.