Hakkımızda

hakkimizda-left

Aksöz Nakliyat

1993 Yılında Ataşehir’de faaliyete başlayan firmamız tamamı öz sermaye olan kamyon ve kamyonetleri ile müşterilerine 7 gün 24 saat evden eve taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Aksöz Evden Eve Nakliyat olarak öncelikle güven ardından kalite ve son olarak ise uygun fiyat olarak özellikli bakış açısına sahip firmamız sizlerin sadece “taşınmak istiyorum” şeklindeki düşüncenize sizi yormadan tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat için kullandığımız araçların tümü araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa, asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer almaktadır. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan bir araç filomuz bulunuyor. Aksöz Nakliyat araçları tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, İş güvenlik sertifikaları, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır. Bütün şoförlerimizin SRC, Pisikoteknik ve Sürücü belgeleri güncel ve eksiksizdir. Ayrıca İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken iş gören taşıyıcılarımız dâhil hepsi sigortalıdır.

Nakliyat işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, istanbul evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Nakliyat alanında sizlere öncelikli güven söz konusu olduğu için; Sizlere “Güven” sunma tutkumuzla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Aksöz Nakliyat olarak daima müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik ve amacımıza verdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmeti ile ulaştık. Yıllar boyunca müşteri memnuniyetini en refah düzeyde tuttuk ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi geride refah içerisinde bıraktık.

vizyon-ve-misyon-aksoz-nakliyat
BİR SORUNUZ MU VAR?
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz, nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bizi arayın! sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83