Eşya Depolama - Aksöz Nakliyat & Depolama - 0532 100 18 83

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti istediğiniz eşyaların güvenliği için seçtiğiniz firmanın önemi çok büyüktür. Uzman kadromuz ve depo alanlarımız bu iş için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Firması

Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınız hangi sebeplerden olursa olsun, firmamız tarafından paketleniyor, taşınıyor ve depolarımızda sizin istediğiniz kadar kalabiliyor. 7/24 kamera sistemi ile izlenen depolarımızda eşyalarınız son derece güvende. Eşyalarınızı depolamak amacı ile başvuru yaptığınız zaman isteğiniz dahilinde öncelikle ekspertiz hizmeti alabiliyorsunuz.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama genel olarak depolama işlemlerimizde kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, koli, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızın paketleme işlemi yapmaktayız. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve talep ederse müşterimizin eşliğinde eşyalarınız depomuza personellerimiz tarafından konulur. Depo odalara konulan her bir eşya barkot etiketleri ile numaralandırılarak envanter listesi çıkarılır.

Eşya depomuz oldukça temiz bir ortam içerisinde olup 15-20 gün aralıklar ile dışarıdan anlaşmalı çalışmış olduğumuz temizlik firması tarafından devamlı olarak temizliği yapılmaktadır. Nakliyat ve eşya deposu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

eşya depolama
eşya deposu
depolama
istanbul eşya depolama

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı depolarımızda eşyalarınız her zaman güven altındadır.

Bize 48 saat öncesinden bilgi vermek koşuluyla istediğiniz zaman eşyalarınızı alabilirsiniz.

Eşyalarınızın yoğunlu, kat durumu, eşyaların alınacağı lokasyon ve depolama süresi doğrultusunda fiyatlandırma belirlenir.

İlk depolama bedeli ve tek yön nakliye bedeli peşin olarak tahsil edilir. Devam eden ayların depolama bedeli ödemeleri, sözleşmede yer alan hesap numarasına depolama boyunca her ay yatırılır.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.