Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti istediğiniz eşyaların güvenliği için seçtiğiniz firmanın önemi çok büyüktür. Uzman kadromuz ve depo alanlarımız bu iş için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır.

Eşya Depolama genel olarak depolama işlemlerimizde kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, koli, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızın paketleme işlemi yapmaktayız. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve talep ederse müşterimizin eşliğinde eşyalarınız depomuza personellerimiz tarafından konulur. Depo odalara konulan her bir eşya barkot etiketleri ile numaralandırılarak envanter listesi çıkarılır.

Eşya Depolama, eşya depomuz oldukça temiz bir ortam içerisinde olup 15-20 gün aralıklar ile dışarıdan anlaşmalı çalışmış olduğumuz temizlik firması tarafından devamlı olarak temizliği yapılmaktadır. Ev, ofis eşya depolama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

esya-depolama-hizmeti-1
esya-depolama-hizmeti-2
esya-depolama-hizmeti-3
esya-depolama-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Kesinlikle, Bunu yapmak zorundayız. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarımızda muhafaza edeceğimiz için, olası maddi zararlara karşı hem müşterilerimizi hemde şirketimizi korumak mevcuriyetindeyiz.

Hayır, Bozulma riski bulunan ürünleriniz için maalesef soğuk hava depomuz bulunmamakta ancak sizleri fiyat/performans konusunda yönlendirebileceğimiz firmalar var. Bizi arayın memnuniyetle yardımcı olalım.

Tabiki, Eşyalarınızı planlanmış tarihten önce alabilmek için; bizleri 1 iş günü öncesinde arayarak bilgilendirirseniz, eşyalarınızı sonraki iş günü için teslim etmeye hazır hale getiririz.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83