Evden Eve Nakliyat - Aksöz Nakliyat 0532 100 18 83

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın itimat ve huzurlu olarak taşınması amacıyla tek doğru adresiz. Yılların vermiş bulunduğu deneyim ve firma kurumsallığımızı birleşimi ile kusursuz bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın kullandığı ambalajlama ve paketleme malzemelerinin tamamı çağımıza ideal olup aynı vakitte profesyoneldirler.

Aksöz evden eve nakliyat olarak Türkiye geneli en ağır ve titiz taşımacılık hizmetlerinin altına imza attık. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı sorularını başınızdan siliyoruz. Biz taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunacağımızın ve sunduğumuzun garantisini veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firması İçin Deney Önemlidir

Ne de olsa senesinin getirdiği deneyim ve yapısında bulundurduğu profesyonel kadrosu ile kusursuz bir hizmet fakat kaliteli bir taşımacılık firması ile olası olur. Üstelik bununla birlikte bütün eşyalar amacıyla oluşturulan sigorta ile bütün eşyalar garanti altına alınır ve bu sayede hiçbir müşterinin gözü arkada kalmaz.

Hatta birtakım kaliteli taşımacılık firmaları çalışanlarına kendileri taşıma hizmeti amacıyla lüzumlu olan eğitimi verirler ve neler yapmaları gerektiği hususu ile ilgili her bulguyu onlara aşılarlar.

Şimdi tekrardan evden eve taşımacılık nedir sorusundaki kıstaslara dönülecek olursa, bu hususta yakıt ve çalışan adedi haricinde bir grup değişik detaylar da bulunmaktadır. Bunlardan biri apartmanın kaçıncı katta bulunduğudur. Bu fiyatı dairenin bulunduğu kata göre katlar. Mesela zemin katta oturan bir şahıs amacıyla kat ücreti hiç alınmaz. Fakat katlar yükseldikçe fiyatlarda aynı oranda artış gösterir. Bir diğer taraftan dairenin kaç odalı bulunduğu ve her odada tespit edilen eşya türlerinin ne bulunduğu da son derece mühimdir.

Mesela koltuk grupları kaç adet ya da kendi içlerinde kaç adet tekli ya da üçlü koltuk var taşımacılık firması bunu öğrenmek ister ve bu da fiyatı etkiler. Taşınacaklar içerisinde tabii beyaz eşya olarak hangi tür beyaz eşyalar sahip olunan ve kaç adet oldukları da mühim bir ölçüdür.

Evden Eve Nakliyatta Son Teknoloji Asansörlü Nakliyecilik Sistemi

Sonuçta birtakım eşyalar asansör sistemi ile indirilmesi zor eşyalar oldukları amacıyla şunların birçoğu apartmanın asansörü ile birlikte indirilir. Eğer asansör yoksa o vakit fiyatta artış olur. Başka bir husus ise apartmanın merdivenleridir ve dar ya da geniş olup olmadıklarına göre de fiyatta birtakım değişiklikler yaratır.

Genel olarak mühim bir husus da sigortadır. Pek bilen olmasa da şehir içi oluşturulan taşımacılık hizmetlerinde her ne kadar sigorta zorunluluğu bulunmasa da şehirler arası taşımacılık hizmetinde sigorta yapılması mecburidir. Zaten bin bir emekler alınmış eşyalarına her insan canı kadar şayet verilen amacıyla bu tür bir hali tartışmaya bile açmaz ve eşyalarını sigortalatılır. Eşyaların araca taşımacılık yapılmadan evvel diğer bir husus ise eşyaların paketlenmesi hususu ile ilgili müşterinin tavrıdır. Yani eşyalarının paketlenmesini kendisini mi yapacak yoksa bunun firmaya mı teslim edeceğidir.

Genel olarak bu hususta birtakım şahıslar eşyalarının paketlemesini kendileri yaparlar fakat birtakım müşteriler de bunu firmaya bırakırlar ve her türlü paketleme işini onların yapmasını ister ve bu da kuşkusuz fiyata dahil edilir.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Eşyaların Paketlenmesi Önemlidir

Yılların getirmiş bulunduğu engin deneyim ve profesyonel yaklaşımları ile büyük taşımacılık firması çalışanları hangi ürünün ne gibi bir koli tipi ile paketleneceği hususu ile ilgili bilgi sahibi olduklarından dolayı kaliteli bir paketleme yaparak uzun yolculuk sırasında araca yerleştirilecek bu eşyalara her hangi bir zarar gelmesini önler. Aynı vakitte araca yerleştirilecek olan eşyaların da ne şekilde istifleneceği çok mühimdir. Bunun amacıyla bölümünde profesyonel çalışanlar hangi eşya araca evvelce yüklenmeli ya da hangi eşyalar yan yana getirilmeli bu hususta deneyimli olduklarından dolayı dikkatli bir şekilde her eşyayı yerleştirirler.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve taşımacılık nedir sorusunda şimdi de vasıtalara değinilirse, bu hususta tır, kırkayak ya da büyük kamyon tipleri şehirler arası amacıyla ideal vasıtalardır. Ve bu vasıtalar taşıma hususu ile ilgili çoğu değişik ve son teknoloji sistemler ile donatılmıştır.

Bir diğer yandan ülkenin bilhassa de doğu batı uzaklığı göz önüne alındığında büyük bir uzaklık çıkmaktadır. Bunun amacıyla da sık sık bir yolculuk yapılamayacağından dolayı arada durulması amacıyla büyük ve kaliteli her firmanın ülkenin değişik noktalarına kendilerine özel ambarları bulunuyor ve bu ambarlar da tekrar bölümünde deneyimleri çalışanlar kesintisiz bir hizmet vermektedirler.

Tabi bu noktalarda eşyalar çok bekletilmeden neredeyse tekrardan yola çıkarılır ve istenilen adres neresi ise o noktaya tam saatinde teslim edilir. Ambarlar büyük taşımacılık firmalarında genel olarak müşteri memnuniyeti açısında bedava olur fakat birtakım vakitler ekstra günler kalındığı vakit fiyatta değişikler olmaktadır.

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Ev taşıma amacıyla firmamızın gönderdiği ekiplerin tamamında standart olarak bir ekip şefi bulunuyor. Bununla birlikte her ekipte standart olarak tespit edilen sertifika sahibi marangoz, mobilyaların söküm – kurum ve paketlenmesinden sorumludur. Firmamız evden eve nakliyat hizmetini anahtar teslimi ful olarak sunmaktadır. Ev taşıma süresince en mühim hallerden biri de eşyaların temizlik kurallarına ideal olarak paketlenmesidir. Eşyaların ambalajlama yapılırken koruma altına alınması ile birlikte aynı vakitte sarf edilen malzemelerin de temizlik kurallarına ideal olması zorunludur.

evden-eve-nakliyat-hizmetleri-1
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-2
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-3
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta yapılması tarafımızca zorunludur. Sigorta, nakliye işlemleri esnasında en önemsenen konulardan biridir. Eşyaların zarar görmemesi açısından bir teminat olur.

Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personel taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır.

Eşyaların durumu, kat durumu ve gideceği mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama 5 – 12 personel arası.

Eşyalarınız araç üzerindeyken meydana gelen kazalarda, kazaya karşı nakliyat sigortası vardır. Eşyalarınızın araca taşınması esnasında oluşabilecek hasarlar için firma güvencesi verilmektedir.

Askılı kıyafetler, araçlarımızda bulunan özel taşıma dolapları aracılığı ile taşınmaktadır.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.