Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evinize gelen eksperimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır. Taşınacak eşyaların hassasiyet durumuna ve cinsine göre taşımaya hazırlanması için sökülesi ve paketlenmesi, evden eve nakliyat işlemi sırasında, eşyaların zarar görmeden güvenle taşınabilmesi için oldukça önemlidir. Eşyaların cinsine göre gerekli ambalaj malzemelerinin belirlenmesi ve paketleme, ambalaj sargı, hava korumalı ambalaj vb. gibi farklı paketleme sistemleri kullanılması önemlidir. Beyaz eşyaların ve gerektiğinde mobilyaların sökülerek taşımaya hazırlanması, nakliyat araçlarına taşınması hassas bir iştir.

Evden eve nakliyat için eşyaların sayısı ve cinsine göre önceden belirlenen taşıma aracına, doğru bir şekilde ambalajlanarak korumaya alınan tüm eşyalar belirli bir sıra ile doğru bir şekilde yerleştirilmelidir. Bu işlem hareket ve yolculuk sırasında eşya ve mobilyaların zarar görmemesi ve araçtan indirilmesi sırasında zaman kaybının önüne geçilmesi adına uzman bir görüşle yapılmalıdır ki herhangi bir kargaşanın önüne geçilebilsin.

Yeni evinize vardığımızda ise eşya ve mobilyaların tekrar paketlerinden çıkarılmasını, profesyonellik gerektiren tüm montaj ve yeniden kurulum işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz, mobilyaları evin hangi köşelerinde görmek istediğinizi söylemeniz bizim için yeterli, sizin isteğiniz konuma göre tüm yerleşim ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Alanında profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak evden eve nakliyat hizmetlerimizi size sunuyoruz.

evden-eve-nakliyat-hizmetleri-1
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-2
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-3
evden-eve-nakliyat-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Evet olmazsa olmazlardandır mutlaka görüyoruz ön expertiz ile eşyalarınızın hassasiyet durumu ve ona göre araç belirlenir.

Elbiseleriniz için özel yapım askılı elbise taşıma dolaplarımız mevcuttur. Bu dolaplar ile elbiseleriniz kırışmadan düzenli bir şekilde taşınır.

Taşınma maliyetleriniz için önceden evinize gelen expertizlerimiz gerekli hizmeti tespitlerinizi belirlerken çıkartır. Önceklik evinizdeki oda sayıları, gideceği yer ve kat durumlarına göre net bir fiyat ortaya çıkar.

Evden eve nakliyat hizmetinden önce; özel iç giyim eşyalarınızı, mali değeri olan biblo,tablo ve antik eşyalarınızı toplamanız yeterlidir.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83