Arşiv Taşıma

Arşiv taşımacılığı da uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra profesyonel taşımacılıkta lider kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni sayesinde bugünlere ulaştığının birinci içerisindedir. Profesyonel taşıyıcı personelimizin itinalı çalışması ile özellikle banka, şirket veya kurumsal taşımacılık bağlamında eşya taşıtmak isteyen değerli müşterilerimizin bizden memnuniyet içerisinde ayrılmalarını temin etmek bizlerin görevidir. Çünkü söz konusu taşınacak eşyanın arşiv niteliğinde olması bir tek belgenin veya verinin kaybedilmesinin ne kadar vahim sonuçlar doğuracağını firmamız gayet iyi bilmektedir.

Arşiv taşıma hizmeti de kurum eşyalarının sağlamlığını doğrudan etkilemektedir. Gerekli eğitim ekipmanları üzerinde yaşanacak en ufak bir kayıp da hız kadar olmasa da eğitim hayatının önüne biraz olsun geçebilir. Biz de bu eğitim hayatına bir kayıp yaşatmak istemeyen firma olarak karşınızdayız. Sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti verebilmek için hazır bir şekilde bekliyoruz. Bizimle taşındıktan sonra, buna pişman olmayacağınıza son derece emin olabilirsiniz.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Arşiv Taşıma hizmetlerimizi size sunuyoruz.

arsiv-tasima-hizmetleri-1
arsiv-tasima-hizmetleri-2
arsiv-tasima-hizmetleri-3
arsiv-tasima-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Arşivlerinizi hiyerarşik sıraya göre karıştırmadan önce kolileyip ardından yeni Arşiv Binanıza taşıyoruz.

Evet. Arşiv Taşıma konusunda tecrübeli iş arkadaşlarımız önce arşiv binanıza gelerek arşiv büyüklüğünü ve Arşivin analizini yapar ve size uygun taşıma programını hazırlar.

Arşivlerinizi korumak için; Suya dayanıklı havalı kraft kağıtları, plastik kapaklı kutuları, streçleri, bantları kullanmaktayız. Bu gibi materyalleri kullanma sebebimiz söz konusu taşınacak eşyanın arşiv niteliğinde olması bir tek belgenin veya verinin kaybedilmesinin ne kadar vahim sonuçlar doğuracağını bilmemizdir.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83