Arşiv Taşıma - Aksöz Nakliyat & Depolama - Kurumsal Nakliyat

Arşiv Taşıma

Arşiv taşıma hizmetlerinde uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra kurumsal profesyonel taşımacılıkta lider kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni sayesinde bugünlere ulaştığının birinci içerisindedir.

İstanbul Arşiv Taşımacılığı

Arşiv nakliyesi için profesyonel taşıyıcı personelimizin itinalı çalışması ile özellikle banka, şirket veya kurumsal taşımacılık bağlamında eşya taşıtmak isteyen değerli müşterilerimizin bizden memnuniyet içerisinde ayrılmalarını temin etmek bizlerin görevidir. Çünkü söz konusu taşınacak eşyanın arşiv niteliğinde olması bir tek belgenin veya verinin kaybedilmesinin ne kadar vahim sonuçlar doğuracağını firmamız gayet iyi bilmektedir.

Arşiv taşıma hizmeti de kurum eşyalarının sağlamlığını doğrudan etkilemektedir. Arşiv nakliyesi için gerekli eğitim ekipmanları üzerinde yaşanacak en ufak bir kayıp da hız kadar olmasa da eğitim hayatının önüne biraz olsun geçebilir. Biz de bu eğitim hayatına bir kayıp yaşatmak istemeyen firma olarak karşınızdayız. Sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti verebilmek için hazır bir şekilde bekliyoruz. Bizimle taşındıktan sonra, buna pişman olmayacağınıza son derece emin olabilirsiniz.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Arşiv Taşıma hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Taşınmak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz profesyonel personelimiz ve güven veren referanslarımız ile size hizmet vermekte mutluluk duyarız. Hemen 7/24 iletişime geçip ücretsiz keşif fırsatlarından yararlanabilirsiniz. çekmeköy evden eve nakliyat

arsiv-tasima-hizmetleri-1
arsiv-tasima-hizmetleri-2
arsiv-tasima-hizmetleri-3
arsiv-tasima-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Arşiv taşıma konusunda tecrübeli iş arkadaşlarımız önce arşiv binanıza gelerek arşiv büyüklüğünü ve Arşivin analizini yapar ve size uygun taşıma programını hazırlar.

Tabii ki barkod sistemi ile düzen ve sıralama kaybına uğramadan yeni yerinize arşivinizi taşıyoruz.

Kurumunuz ile yapılacak sözleşeme dahilinde karşılıklı olarak arşiv taşıma güvenlik sözleşmesi de ek olarak yapılır.

Kurum ile karşılıklı olarak taşınma sözleşmesi ve sigortalama zorunlu olarak yapılır.

Detaylı olarak referanslarımıza müşteri temsilcimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.