Parsiyel Eşya Taşıma - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma noktasında sizler de en uygun fiyatlar ile daha rahat bir şekilde taşınma adımlarından yararlanmak istiyor musunuz? Bunun için durmadan her zaman kaliteli olan hizmetler adına bizleri Aksöz nakliyat firması olarak arayın ve her şey için yanınızda yer alalım.

Parsiyel Eşya Taşıma hizmetini şehir içi ve şehirler arası olarak hizmet vermektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, oturma grubu, beyaz eşya gibi miktarı ne olursa olsun her türlü eşyalarınızı tarafınızdan ambalajlamasını yaparak yine tarafınıza teslim etmekteyiz. Bir aracı dolduramayacak kadar eşyası olan müşterilerimize maliyetleri düşürmek adına parça eşya taşımacılığı konusunda kendilerine yardımcı olmaktayız.

Aksöz Evden Eve Nakliyat firmamız nakliye temayüllerinin tüm sistematik donanımına sahip olarak eşyalarınızı özenle taşımaktadır. Bu tür eğilimleriniz için günler öncesinden hizmetinizde kullanımını sağlayacağımız ekipmanlarımızı değerlendirerek, sizlerin parça eşyalarının profesyonelce taşınmasını gözetmekte ve itinalı planlamalar yapmaktayız. Profesyonel hizmet gerekçelerimiz ile her zaman garantili parça eşya taşıma uygulamalarını sunarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Çok amaçlı taşıma ya da taşınma gereksinimleriniz de daima tecrübe sahibi elemanlarımız ile nitelikli hizmetler sağlayabilmek için sizlerin yanında olmaktayız. Bu konuda gelişime açık tavırlar sergileyen firmamız, parçalı konsepte sahip eşyalarınızın taşınmasında duyarlı, itinalı, düzenli olarak sizleri mağdur etmemektedir.

Yapmanız gereken taşınma tarihinden öncesinden haber vermeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra tüm taşıma planlaması ve organizasyonu firmamız tarafından yapılarak eşyalarınızı taşınma işlemi gerçekleştirilir.

parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-1
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-2
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-3
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Geniş araç filomuz sayesinde 4, 5 parsiyel eşya ile araç rotası belirlenir genelde Ege bölgesi, Karadeniz bölgesi vb gibi araçlara eşya nakli yapılır.

Olur araç güzergahı ve eşya alım durumuna göre isteğinizi il, ilçeye çeyiz eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilir.

Şehir içi parsiyel eşya taşıdığımız gibi şehirler arası parsiyel eşya taşıma hizmetimiz vardır.

Parsiyel eşya taşıma da taşınacak eşyalar hepsi ayrı ayrı sigortalanmaktadır.

Eşyaların gideceği güzergaha göre ortalama 2 – 3 gün içinde teslimat gerçekleştirilir.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.