Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma alanında firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize Parça Eşya Transferi gerçekleştirmektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası ya da bekâr eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

 

Parsiyel Eşya Taşıma da erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Parsiyel Eşya Taşıma işleminde Eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergâhtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Parsiyel Eşya Taşıma hizmetlerimizi size sunuyoruz.

parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-1
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-2
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-3
parsiyel-esya-tasima-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Geniş araç filomuz sayesinde 4, 5 parsiyel eşya ile araç rotası belirlenir genelde Ege bölgesi, Karadeniz bölgesi vb gibi araçlara eşya nakli yapılır.

Olur araç güzergahı ve eşya alım durumuna göre isteğinizi il, ilçeye çeyiz eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilir.

Şehir içi parsiyel eşya taşıdığımız gibi şehirler arası parsiyel eşya taşıma hizmetimiz vardır.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83