Uluslararası Nakliyat - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her yerinden Dünya’nın her bir noktasına, Dünya’nın her noktasından, Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uluslararası evden eve nakliyat ile yurt dışından gelecek eşyalarınızın Dünya’nın her noktasında bulunan acentelerimizden, bölgenize en yakın olanı evinize gelip hacim tespiti yapar, bütçenize ve taşınma koşuluna göre en uygun olan Hava,Kara,Deniz için, fiyat belirlenir.

Bu işlem aynı şekilde Türkiye’den, Dünya’nın hangi yerine gidecek iseniz yine aynı şekilde uygulanır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Uluslararası nakliyat hizmeti sunulurken gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanmış olması gerekir. Bu konuda deneyimli firmamız, eşyalarınızın uygun standartlarda taşınmasından tutunda evrakların hazır edilmesine kadar birçok konuda sizlere profesyonel destek sağlıyor.

Sigortalı Ve Garantili Uluslararası Nakliyat Hizmeti

Eğitimli çalışanlarımız uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunulurken birçok konuya hâkim şekilde bu hizmeti sizlere ulaştırıyor. Eşyalarınızın zamanında ve sorunsuz şekilde taşınmasını istiyorsanız, siz de firmamıza ulaşarak bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Taşıma sırasında profesyonel, eğitimli ve güler hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, bu konuda en güvenilir adreslerden bir tanesidir.

Dünyanın Dört Bir Yanına Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Dünyanın her yerine nakliye hizmetini sunan firmamız, eşyalarınıza hasar gelmeden hızlı ve güvenli şekilde taşıma hizmetini sunmaktadır. Garantili ve sigortalı şekilde sunulan hizmetlerimiz taşıma standartlarına uygun şekilde yapılır. Taşımasından tutunda ambalajlanmasına kadar her konuda sizlere deneyimli çalışanlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz de taşıma sırasında bir sorun yaşamadan hızlı ve garantili uluslararası evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-1
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-2
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-3
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı nakliyat acenteleri ile sağlanan işbirliğimiz ile siz nereye nasıl isterseniz (Kara, Deniz, Hava) oraya nakliyat hizmeti sunulur.

Yurtdışı gibi uzak yerlere göndermek isteğiniz eşyaları özel havalı naylon ve kraft kağıtlar ile özenle sarıp istediğiniz yere gönderiyoruz.

Taşımak istediğiniz eşyaları öncelikle expertizin gelip yerinde görmesi ve o anda hazırlayacağı rapor dahilinde belirlenir.

Tek yönlü sefer de gidilecek taraf full olması halinde depolama süresi 2, 3 gün dür.

Kesinlikle olmazsa olmazımızdır. Sizin istediğiniz yere istediğiniz gibi monte ve de-monte yapıyoruz.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.