Uluslararası Nakliyat

Türkiye’nin her yerinden Dünya’nın her bir noktasına, Dünya’nın her noktasından, Türkiye’ye kapıdan kapıya (door to door) taşıma hizmeti vermekteyiz . Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uluslararası Nakliyat yurt dışından gelecek eşyalarınızın Dünya’nın her noktasında bulunan acentalarımızdan, bölgenize en yakın olanı evinize gelip hacim tespiti yapar, bütçenize ve taşınma koşuluna göre en uygun olan Hava,Kara,Deniz için, fiyat belirlenir.

Bu işlem aynı şekilde Türkiye’den, Dünya’nın hangi yerine gidecek iseniz yine aynı şekilde uygulanır.

uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-1
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-2
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-3
uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı nakliyat acenteleri ile sağlanan işbirliğimiz ile siz nereye nasıl isterseniz (Kara, Deniz, Hava) oraya nakliyat hizmeti sunulur.

Yurtdışı gibi uzak yerlere göndermek isteğiniz eşyaları özel havalı naylon ve kraft kağıtlar ile özenle sarıp istediğiniz yere gönderiyoruz.

Taşımak istediğiniz eşyaları öncelikle expertizin gelip yerinde görmesi ve o anda hazırlayacağı rapor dahilinde belirlenir.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83