Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evinize gelen eksperimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

Taşınacak eşyaların hassasiyet durumuna ve cinsine göre taşımaya hazırlanması için sökülesi ve paketlenmesi, evden eve nakliyat işlemi sırasında, eşyaların zarar görmeden güvenle taşınabilmesi için oldukça önemlidir. Eşyaların cinsine göre gerekli ambalaj malzemelerinin belirlenmesi ve paketleme, ambalaj sargı, hava korumalı ambalaj vb. gibi farklı paketleme sistemleri kullanılması önemlidir.

evden-eve-nakliyat-hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

ofis-tasima-hizmeti

Ofis Taşıma işleminde eksperlerimizle birlikte, taşınacak ofisinizin bulunduğu adreste ve gidilecek olan adreste inceleme yaparak taşıma koşulları ile ilgili rapor hazırlanıp sizlere sunulur. Ofisinizin durumu, merdiven yoğunluğu, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü, kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma yöntemi yapılır.

Eşya durumunuza ve eşya yoğunluğuna göre seçilen araca eşyalarınız yüklenir. Ofis Taşıma hizmet süresi boyunca her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti istediğiniz eşyaların güvenliği için seçtiğiniz firmanın önemi çok büyüktür. Uzman kadromuz ve depo alanlarımız bu iş için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır.

Eşya Depolama genel olarak depolama işlemlerimizde kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, koli, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızın paketleme işlemi yapmaktayız. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve talep ederse müşterimizin eşliğinde eşyalarınız depomuza personellerimiz tarafından konulur.

esya-depolama-hizmeti

Şehirler Arası Nakliyat

evden-sehirler-arasi-nakliyat-hizmetler

Şehirler Arası Nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır. Şehirler Arası Nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır.

Türkiye geneline istediğiniz yere istediğiniz zaman şehirlerarası nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Çalışanlarımız için evinize gelerek eşyalarınızı paketler, demonte edilebilen eşyalarınızı demonte eder. Eşyalarınızın taşınacağı sistem kurulur ve taşıma işlemi başlar.

Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı hizmetleri sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Üniversite Taşımacılığı hizmeti talep edilmesi durumunda, şirketimiz tarafından öncelik ile kampüs alanına ekspertiz olarak isimlendirdiğimiz personelimiz gönderilmektedir. Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüs de bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir.

Firmamız Aksöz nakliyat tarafından hazırlanan iş planı doğrultusunda kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli bir çalışma başlatılır. Eğitime verilen arayı en kısa süreye indirgeyecek şekilde çalışmaya devam edilir.

egitim-kurumu-tasima-hizmeti

Arşiv Taşıma

arsiv-tasima-hizmeti

Arşiv taşımacılığı da uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra profesyonel taşımacılıkta lider kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni sayesinde bugünlere ulaştığının birinci içerisindedir.

Profesyonel taşıyıcı personelimizin itinalı çalışması ile özellikle banka, şirket veya kurumsal taşımacılık bağlamında eşya taşıtmak isteyen değerli müşterilerimizin bizden memnuniyet içerisinde ayrılmalarını temin etmek bizlerin görevidir.

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma alanında firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize Parça Eşya Transferi gerçekleştirmektedir.

Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası ya da bekâr eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

Parsiyel Eşya Taşıma da erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

parsiyel-esya-tasima-hizmetleri

Tarihi Eser Taşımacılığı

sanat-eseri-tasima-hizmetleri

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan firmamız Aksöz Nakliyat, uzun yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, Aksöz Nakliyatkaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı uzman kadro ve tecrübe gerektirir. Birçok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider ve öncü firma olan İstanbul Aksöz Nakliyat’ı tercih etmektedir.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Uluslararası Nakliyat

Türkiye’nin her yerinden Dünya’nın her bir noktasına, Dünya’nın her noktasından, Türkiye’ye kapıdan kapıya (door to door) taşıma hizmeti vermekteyiz . Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uluslararası Nakliyat yurt dışından gelecek eşyalarınızın Dünya’nın her noktasında bulunan acentalarımızdan, bölgenize en yakın olanı evinize gelip hacim tespiti yapar, bütçenize ve taşınma koşuluna göre en uygun olan Hava,Kara,Deniz için, fiyat belirlenir.

Bu işlem aynı şekilde Türkiye’den, Dünya’nın hangi yerine gidecek iseniz yine aynı şekilde uygulanır.

uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83