Hizmetlerimiz - Aksöz Evden Eve Nakliyat - 0532 100 18 83

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın itimat ve huzurlu olarak taşınması amacıyla tek doğru adresiz. Yılların vermiş bulunduğu deneyim ve firma kurumsallığımızı birleşimi ile kusursuz bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın kullandığı ambalajlama ve paketleme malzemelerinin tamamı çağımıza ideal olup aynı vakitte profesyoneldirler.

Aksöz evden eve nakliyat olarak Türkiye geneli en ağır ve titiz taşımacılık hizmetlerinin altına imza attık. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı sorularını başınızdan siliyoruz. Biz taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunacağımızın ve sunduğumuzun garantisini veriyoruz.

evden-eve-nakliyat-hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

ofis-tasima-hizmeti

Ofis Taşımacılığı işleminde eksperlerimizle birlikte, taşınacak ofisinizin bulunduğu adreste ve gidilecek olan adreste inceleme yaparak taşıma koşulları ile ilgili rapor hazırlanıp sizlere sunulur. Ofisinizin durumu, merdiven yoğunluğu, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü, kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma yöntemi yapılır.

Eşya durumunuza ve eşya yoğunluğuna göre seçilen araca eşyalarınız yüklenir. Ofis Taşımacılığı hizmet süresi boyunca her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. İstediğiniz saatlerde hizmet vererek, geniş araç filomuz, eşyalarınız için en uygun aracı temin etmemize olanak sağlayarak güvenle taşınmasını sağlar.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti istediğiniz eşyaların güvenliği için seçtiğiniz firmanın önemi çok büyüktür. Uzman kadromuz ve depo alanlarımız bu iş için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır.

Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınız hangi sebeplerden olursa olsun, firmamız tarafından paketleniyor, taşınıyor ve depolarımızda sizin istediğiniz kadar kalabiliyor. 7/24 kamera sistemi ile izlenen depolarımızda eşyalarınız son derece güvende. Eşyalarınızı depolamak amacı ile başvuru yaptığınız zaman isteğiniz dahilinde öncelikle ekspertiz hizmeti alabiliyorsunuz.

esya-depolama-hizmeti

Şehirler Arası Nakliyat

evden-sehirler-arasi-nakliyat-hizmetler

Şehirler arası nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır. Şehirler arası nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Aksöz Nakliyat öncelikle evinize ekspertiz gönderiyor. Çünkü güvenli ve zararsız eşya taşımacılığı için taşınacak eşyaların bilinmesi en önemlli ayrıntı. Evinize gelen ekspertiz eşyalarınızı inceliyor ve size şehirler arası nakliyat fiyatları konusundan bilgi veriyor ve profesyonel ekip tarafından size özel bir nakliye programı hazırlanıyor.

Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı hizmeti talep edilmesi durumunda, şirketimiz tarafından öncelik ile kampüs alanına ekspertiz olarak isimlendirdiğimiz personelimiz gönderilmektedir. Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüs de bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir.

Firmamız Aksöz nakliyat ekspertizleri tarafından hazırlanan iş planı doğrultusunda kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli bir çalışma başlatılır. Eğitime verilen arayı en kısa süreye indirgeyecek şekilde çalışmaya devam edilir.

egitim-kurumu-tasima-hizmeti

Arşiv Taşıma

arsiv-tasima-hizmeti

Arşiv taşıma hizmetlerinde uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra kurumsal profesyonel taşımacılıkta lider kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni sayesinde bugünlere ulaştığının birinci içerisindedir.

Arşiv nakliyesi için profesyonel taşıyıcı personelimizin itinalı çalışması ile özellikle banka, şirket veya kurumsal taşımacılık bağlamında eşya taşıtmak isteyen değerli müşterilerimizin bizden memnuniyet içerisinde ayrılmalarını temin etmek bizlerin görevidir. Çünkü söz konusu taşınacak eşyanın arşiv niteliğinde olması bir tek belgenin veya verinin kaybedilmesinin ne kadar vahim sonuçlar doğuracağını firmamız gayet iyi bilmektedir.

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma noktasında sizler de en uygun fiyatlar ile daha rahat bir şekilde taşınma adımlarından yararlanmak istiyor musunuz? Bunun için durmadan her zaman kaliteli olan hizmetler adına bizleri Aksöz nakliyat firması olarak arayın ve her şey için yanınızda yer alalım.

Parsiyel Eşya Taşıma hizmetini şehir içi ve şehirler arası olarak hizmet vermektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, oturma grubu, beyaz eşya gibi miktarı ne olursa olsun her türlü eşyalarınızı tarafınızdan ambalajmasını yaparak yine tarafınıza teslim etmekteyiz. Bir aracı dolduramayacak kadar eşyası olan müşterilerimize maliyetleri düşürmek adına parça eşya taşımacılığı konusunda kendilerine yardımcı olmaktayız.

Aksöz Evden Eve Nakliyat firmamız nakliye temayüllerinin tüm sistematik donanımına sahip olarak eşyalarınızı özenle taşımaktadır. Bu tür eğilimleriniz için günler öncesinden hizmetinizde kullanımını sağlayacağımız ekipmanlarımızı değerlendirerek, sizlerin parça eşyalarının profesyonelce taşınmasını gözetmekte ve itinalı planlamalar yapmaktayız.

parsiyel-esya-tasima-hizmetleri

Tarihi Eser Taşımacılığı

sanat-eseri-tasima-hizmetleri

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan firmamız Aksöz Nakliyat, uzun yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, Aksöz Nakliyat kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Müze ve tarihi eser taşıma günümüzde dikkat edilmesi gereken işlemlerden en önemlisidir. Tarihi eser geçmişteki yaşayan uygarlıklar, imparatorluklardan kalan eserlere verilen isimdir. Tarihi eserlerin oldukça önemli yerleri vardır. Müze ve tarihi eser taşımacılığı aynı zamanda oldukça zahmetli işlerden olmakla birlikte dikkat gerektiren bir iştir.

Bu tür işlerinizi profesyonel bir yer ve bir uzman bulmadan kimselerin ellerine teslim etmeyiniz.  Tarihi eserler eski kütlerler hakkında bize bilgi vermenin yanı sıra : inanışlar , ilgili dönemin kültürü , toplumun  örf ve adetleri , yaşama biçimleri ve en önemlisi o döneme ait sanatları vb çoğu şey hakkında bize bilgi vermektedir.

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her yerinden Dünya’nın her bir noktasına, Dünya’nın her noktasından, Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uluslararası evden eve nakliyat ile yurt dışından gelecek eşyalarınızın Dünya’nın her noktasında bulunan acentelerimizden, bölgenize en yakın olanı evinize gelip hacim tespiti yapar, bütçenize ve taşınma koşuluna göre en uygun olan Hava,Kara,Deniz için, fiyat belirlenir. Bu işlem aynı şekilde Türkiye’den, Dünya’nın hangi yerine gidecek iseniz yine aynı şekilde uygulanır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Uluslararası nakliyat hizmeti sunulurken gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanmış olması gerekir. Bu konuda deneyimli firmamız, eşyalarınızın uygun standartlarda taşınmasından tutunda evrakların hazır edilmesine kadar birçok konuda sizlere profesyonel destek sağlıyor.

uluslar-arasi-nakliyat-hizmeti