Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan firmamız Aksöz Nakliyat, uzun yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, Aksöz Nakliyat kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı uzman kadro ve tecrübe gerektirir. Birçok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider ve öncü firma olan İstanbul Aksöz Nakliyat’ı tercih etmektedir.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı hizmetlerimizi size sunuyoruz.

tarihi-eser-tasima-hizmeti-1
tarihi-eser-tasima-hizmeti-2
tarihi-eser-tasima-hizmeti-3
tarihi-eser-tasima-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.

Antika tablolar ve hassa eşyalar için sandıklama şeklinde taşıma yapmaktayız.

Öncede taşınacak müze veya tarihi niteliğindeki eşyaları expertiz raporu doğrultusunda hassasiyet durumuna göre belli program çerçevesinde taşımaktayız.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83