Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan firmamız Aksöz Nakliyat, uzun yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, Aksöz Nakliyat kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Müze ve tarihi eser taşıma günümüzde dikkat edilmesi gereken işlemlerden en önemlisidir. Tarihi eser geçmişteki yaşayan uygarlıklar, imparatorluklardan kalan eserlere verilen isimdir. Tarihi eserlerin oldukça önemli yerleri vardır. Müze ve tarihi eser taşımacılığı aynı zamanda oldukça zahmetli işlerden olmakla birlikte dikkat gerektiren bir iştir. Bu tür işlerinizi profesyonel bir yer ve bir uzman bulmadan kimselerin ellerine teslim etmeyiniz.  Tarihi eserler eski kütlerler hakkında bize bilgi vermenin yanı sıra : inanışlar , ilgili dönemin kültürü , toplumun  örf ve adetleri , yaşama biçimleri ve en önemlisi o döneme ait sanatları vb çoğu şey hakkında bize bilgi vermektedir.

SİGORTALI VE GÜVENLİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Müze ve tarihi eser taşıma da uzman kadro ve tecrübe gerektirir. Birçok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider ve öncü firma olan İstanbul Aksöz Nakliyat’ı tercih etmektedir.

Profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Özel Paketleme Hizmeti

Müze – Tarihi Eser Taşımacılığı esnasında paketleme işlemine çok özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu eserlerin paketlenmesi için özel kutular ve sarsılmayı önleyici köpüklerin kullanılması çok önemlidir. Taşıdığı eşyaları sağlam bir şekilde taşımayı hedefleyen tarihi eserler için özel olarak hazırlanan paketler kullanarak eserlerin taşınma esnasında sarsılmasını ve zarar görmesini engellemektedir. Antika ve müze tarihi eser taşımacılığı ve nakliye hizmetleri için öncelikli kıstasınız güven ve özen ise doğru adrestesiniz. Eşyalarınız bizim için emanettir

tarihi-eser-tasima-hizmeti-1
tarihi-eser-tasima-hizmeti-2
tarihi-eser-tasima-hizmeti-3
tarihi-eser-tasima-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınacak eşyanın hassasiyet durumu ve tarihi eser niteliğine göre yüksek standartlarda paketleme ve ambalajlanması yapılır.

Antika tablolar ve hassa eşyalar için sandıklama şeklinde taşıma yapmaktayız.

Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.

Öncede taşınacak müze veya tarihi niteliğindeki eşyaları expertiz raporu doğrultusunda hassasiyet durumuna göre belli program çerçevesinde taşımaktayız.

Taşınacak eşyaların değeri doğrultusunda anlaşmalı sigorta şirketi ile sigorta yapılır.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.