Şehirler Arası Nakliyat - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır. Şehirler arası nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Aksöz Nakliyat öncelikle evinize ekspertiz gönderiyor. Çünkü güvenli ve zararsız eşya taşımacılığı için taşınacak eşyaların bilinmesi en önemlli ayrıntı. Evinize gelen ekspertiz eşyalarınızı inceliyor ve size şehirler arası nakliyat fiyatları konusundan bilgi veriyor ve profesyonel ekip tarafından size özel bir nakliye programı hazırlanıyor. Eşyalarınıza göre kamyon, personel, ekipman gibi hususlar ekspertiz incelemesi sonucunda oluşturuluyor, böylece taşınma günü karşılaşılacak sürprizlerin önüne geçilebiliyor.

ŞEHİLER ARASI NAKLİYAT’TA NEDEN EXPERTİZ GEREKLİ ?

Kusursuz nakliyat hizmeti verebilmek adına verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi kapsamında ; yapmamız gereken planlamalarda şu hususlara özellikle dikkat ediyoruz.

1) Paketlenecek ve taşınacak eşyaların hacminin kaç metreküp olduğunu bilmek.

2) Eşya taşıyacak olan aracımızın, ne büyüklükte bir araç olacağını belirlemek.

3) Sökülüp takılacak mobilya olup olmadığı , piyano, antika yada manevi değeri olan hassas yada aşırı hassas eşyaların olup olmadığına bakılarak, eşyalarınızın durumuna göre hangi uzmanlıkta ekip arkadaşları yönlendirmemiz gerektiği ve eşyaların en kusursuz şekliyle paketlenmesi için, hassas eşya malzeme ekipmanları olup olmayacağı konusunda planlama yapıyoruz.

4) Paketlemede kullanılacak malzemelerin neler olacağı, hassas yada çok hassas paketleme gerektirecek eşyalar için getirilmesi gereken ambalaj malzemeleri planlaması yapmak.

5) Hangi konularda uzman arkadaşlarımızı yönlendirmemiz gerektiği ve toplamda kaç kişilik bir ekip oluşturularak siz değerli dostlarımıza, söz verdiğimiz gün ve saatte kusursuz olarak bitirilmiş olmasını gerektiğini bilmek

6) Araç park sorunu olup olmadığı, araca taşıma mesafesi, gideceği adres ve gideceği adres mevki hakkında önbilgi sahibi olmak

Bütün bu bilgilerin ışığında, doğru planlama yapılarak, en uygun maliyet çalışması ile yapılacak işin durumuna göre uygun fiyatı verebilmeyi amaçlıyoruz.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası evden eve nakliyat
şehirler arası taşımacılık
şehirler arası nakliye

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye geneli her yere istediğiniz zaman istediğiniz yere hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz tüm hizmetler zorunlu olarak sigortalıdır.

Evet. Siz değerli müşterilerimize Şehir içi parça eşya taşıma hizmeti verdiğimiz gibi şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz.

Tarafımızca yapılan taşıma işlemi sırasında oluşan herşeyi kapsamaktadır.

Eşya yoğunluğu, kat durumu ve eşyanın gideceği yer temel belirleyici unsurlardır. Bu doğrultuda expertiz raporu fiyatlandırmayı belirler.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.