Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır. Şehirler Arası Nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlanarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemleri planlanır.

Türkiye geneline istediğiniz yere istediğiniz zaman şehirlerarası nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Çalışanlarımız için evinize gelerek eşyalarınızı paketler, demonte edilebilen eşyalarınızı demonte eder. Eşyalarınızın taşınacağı sistem kurulur ve taşıma işlemi başlar.

Alanında profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerimizi size sunuyoruz.

sehirler-arasi-nakliyat-hizmeti-1
sehirler-arasi-nakliyat-hizmeti-2
sehirler-arasi-nakliyat-hizmeti-3
sehirler-arasi-nakliyat-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler arası taşınmalarda eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en az 48 ile 72 saat sürmektedir.

Taşınmadan en az 4-5 gün önce bizleri arayıp, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Evet. Siz değerli müşterilerimize Şehiriçi Parça Eşya Taşıma hizmeti verdiğimiz gibi Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma hizmeti de vermekteyiz.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83