Sıkça Sorulan Sorular - Aksöz Nakliyat & Depolama - Kurumsal Nakliyat

Sıkça Sorulan Sorular

Evet olmazsa olmazlardandır mutlaka görüyoruz ön expertiz ile eşyalarınızın hassasiyet durumu ve ona göre araç belirlenir.

Elbiseleriniz için özel yapım askılı elbise taşıma dolaplarımız mevcuttur. Bu dolaplar ile elbiseleriniz kırışmadan düzenli bir şekilde taşınır.

Taşınma maliyetleriniz için önceden evinize gelen expertizlerimiz gerekli hizmeti tespitlerinizi belirlerken çıkartır. Önceklik evinizdeki oda sayıları, gideceği yer ve kat durumlarına göre net bir fiyat ortaya çıkar.

Evden eve nakliyat hizmetinden önce; özel iç giyim eşyalarınızı, mali değeri olan biblo,tablo ve antik eşyalarınızı toplamanız yeterlidir.

İş yerimizin ekspertizliği yapılır tüm olanaklar boş zamanınıza endekslenir ve ona göre planlı ve programlı bir şekilde gerekli tüm filolar hazır tutularak istemiş olduğunuz zamanda bitirilir.

Bu konuda gerekli tüm eşyalarınız için paketler dışarıda sökülür kapı önünde içeri alınır parkeler için özel malzemeler döşenir tarafımızdan ve tüm personel galoş, eldiven kullanır ve tümü içeri girmez.

Taşınma esnasında genelde 5 ila 8 kişi olarak değişir normal evler için departmanlarımız da elektrikçi, marangoz, tesisatçı vs kişilerdir ve evinizde her zaman taşınma ve yerleştirilmede 3 kişi dairenizde bulunur hepsi içeriye girmez.

BİR SORUNUZ MU VAR?
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz, nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bizi arayın! sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.