Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma işleminde eksperlerimizle birlikte, taşınacak ofisinizin bulunduğu adreste ve gidilecek olan adreste inceleme yaparak taşıma koşulları ile ilgili rapor hazırlanıp sizlere sunulur. Ofisinizin durumu, merdiven yoğunluğu, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü, kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma yöntemi yapılır.

Eşya durumunuza ve eşya yoğunluğuna göre seçilen araca eşyalarınız yüklenir. Ofis Taşıma hizmet süresi boyunca her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. İstediğiniz saatlerde hizmet vererek, geniş araç filomuz, eşyalarınız için en uygun aracı temin etmemize olanak sağlayarak güvenle taşınmasını sağlar.

İstediğiniz adrese teslim edilen eşyalarınız istediğiniz şekilde taşınır ve yerleştirilir. De-monte edilen eşyalarınıza montajı yapılır ve çalışma ortamınız hazır hale getirilir. Çalışma ortamınızın çalışma yaşantınız için ne kadar önemli olduğunu bilerek, özenle sağladığınız çalışma ortamınızı bozmayacak şekilde tıpkı eskisi gibi yerleşimini sağlamaktayız.

Alanında profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Ofis Taşıma hizmetlerimizi size sunuyoruz.

ofis-tasima-hizmeti-1
ofis-tasima-hizmeti-2
ofis-tasima-hizmeti-3
ofis-tasima-hizmeti-4

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınmadan en az 3 gün önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Evet. Ofisinizdeki bilgisayarları yeni ofinize taşıyıp çalışır hale getirebiliriz.

Evet. Ofisinizdeki masalarınızı eğer demonte/monte edilebilecek bir masa ise önce demonte edip kamyonlarımıza yükleriz ardından yeni ofisinizde tekrar monte ederiz.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83