Ofis Taşımacılığı - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı işleminde eksperlerimizle birlikte, taşınacak ofisinizin bulunduğu adreste ve gidilecek olan adreste inceleme yaparak taşıma koşulları ile ilgili rapor hazırlanıp sizlere sunulur. Ofisinizin durumu, merdiven yoğunluğu, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü, kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma yöntemi yapılır.

Profesyonel Ofis Taşıma

Eşya durumunuza ve eşya yoğunluğuna göre seçilen araca eşyalarınız yüklenir. Ofis Taşımacılığı hizmet süresi boyunca her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. İstediğiniz saatlerde hizmet vererek, geniş araç filomuz, eşyalarınız için en uygun aracı temin etmemize olanak sağlayarak güvenle taşınmasını sağlar.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis nakliye hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmelidir. Taşıma işlemlerin de kullanılan araç modellerinin K3 belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İstanbul ofis nakliye şirketimizin tüm araç modellerin de bahsi geçen belge bulunmaktadır. Yine eşyaların tamamı sigortalandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca ofis nakliye firmaları arasında en profesyonel hizmet bünyemiz tarafından sağlanmaktadır. Halılar, avizeler, kapılar ve raf sistemleri dört dörtlük bir şekilde monte edilmektedir. İstanbul ofis taşıma firmaları olarak her zaman hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de gerek fiyat politikamız gerekse teslimat sürelerimiz beklentileri karşılamaktadır.

Kurumsal Ofis Nakliyesi

İstediğiniz adrese teslim edilen eşyalarınız istediğiniz şekilde taşınır ve yerleştirilir. De-monte edilen eşyalarınıza montajı yapılır ve çalışma ortamınız hazır hale getirilir. Çalışma ortamınızın çalışma yaşantınız için ne kadar önemli olduğunu bilerek, özenle sağladığınız çalışma ortamınızı bozmayacak şekilde tıpkı eskisi gibi yerleşimini sağlamaktayız.

Alanında profesyonel kadromuz ile Aksöz Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak Ofis Taşıma hizmetlerimizi size sunuyoruz.

ofis taşımacılığı
ofis taşıma
ofis taşıma hizmetleri
istanbul ofis taşıma

Sıkça Sorulan Sorular

Tabbi ki bizimle iletişime geçtiğinizde bir ön tanışma ve ücretsiz expertiz çalışması yapılmaktadır.

Ofisinizin büyüklüğü, eşya yoğunlu ve gideceği mesafe doğrultusunda en uygun fiyatlandırma ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ofis taşıma için özel dosya taşıma kolileri ile dosyalarınız özenle taşınmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde sigorta zorunlu olarak yapmaktayız.

Taşınacak ofisinizin ön incelemesi yapılır ve iş yoğunluğuna göre taşınma işlemi başlar. Yeni ofisiniz ise iş başı yapılacak şekilde hazır hale getirilir.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.