Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı hizmetleri sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Üniversite Taşımacılığı hizmeti talep edilmesi durumunda, şirketimiz tarafından öncelik ile kampüs alanına ekspertiz olarak isimlendirdiğimiz personelimiz gönderilmektedir. Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüs de bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir.

Firmamız Aksöz nakliyat tarafından hazırlanan iş planı doğrultusunda kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli bir çalışma başlatılır. Eğitime verilen arayı en kısa süreye indirgeyecek şekilde çalışmaya devam edilir.

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı laboratuvarlar (fizik, kimya,bilgisayar), kütüphaneler, elektronik eşyalar, faks, fotokopi, printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır

egitim-kurumu-tasima-hizmetleri-1
egitim-kurumu-tasima-hizmetleri-2
egitim-kurumu-tasima-hizmetleri-3
egitim-kurumu-tasima-hizmetleri-4

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin önce gelen devlet ve vakıf üniversiteleri ile sürekli çalışmaktayız dilerseniz referanslar sayfasından bakabilirsiniz.

Expertiz raporu doğrultusunda belli günlere bölünerek belli saatler arasında ve işin büyüklüğüne göre personel ve araç ayarlayarak kolayca yapmaktayız.

Tabbi yapalabilir ancak bu işlemi taşınacak kurum ile birlikte belli planlama ile yapmaktayız.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83