Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı - Aksöz Nakliyat - İstanbul

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı hizmeti talep edilmesi durumunda, şirketimiz tarafından öncelik ile kampüs alanına ekspertiz olarak isimlendirdiğimiz personelimiz gönderilmektedir. Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüs de bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Aksöz nakliyat ekspertizleri tarafından hazırlanan iş planı doğrultusunda kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli bir çalışma başlatılır. Eğitime verilen arayı en kısa süreye indirgeyecek şekilde çalışmaya devam edilir.

Eğitim Kurumu ve Üniversite Taşımacılığı laboratuvarlar (fizik, kimya,bilgisayar), kütüphaneler, elektronik eşyalar, faks, fotokopi, printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır

  • Eğitim kurumu taşımacılığı hizmet sunumunda, öncelikle taşıma işlemi gerçekleştirilecek kampus için olabildiğince detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır.
  • Ekspertiz çalışmalarında, firma temsilcisinin yanı sıra eğitmenler ya da kurum yetkililerinin bulunması önemlidir.
  • Üniversite Taşımacılığı hizmetlerinde, eğitime verilecek ara nedeniyle taşıma süresinin sağlıklı bir şekilde organize edilmesi gerekmektedir.
  • Taşıma hizmetlerinde; sevk edilmesi planlanan derslik, kütüphane, laboratuar gibi ortamların analizlerinin yine eğitmenler ya da kurum yetkililerinin nezaretinde yapılması gerekmektedir.
  • Kurumlar tarafından talep edilmesi halinde, demontaj işlemleri yapılan mobilya ya da eşyaların yeni adreslerindeki montaj işlemlerine yönelik öncelik sıraları belirlenmelidir.
  • Taşıma işlemi gerçekleştirilecek her cins malzemenin kayıtları sağlıklı bir şekilde tutulmalı ve hizmet sunucusu ile hizmet sunumu alan arasında tam bir mutabakat sağlanmalıdır.
üniversite taşıma
egitim-kurumu-tasima-hizmetleri
egitim-kurumu-tasima
kurumu-tasima

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin önce gelen devlet ve vakıf üniversiteleri ile sürekli çalışmaktayız dilerseniz referanslar sayfasından bakabilirsiniz.

Expertiz raporu doğrultusunda belli günlere bölünerek belli saatler arasında ve işin büyüklüğüne göre personel ve araç ayarlayarak kolayca yapmaktayız.

Tabbi yapalabilir ancak bu işlemi taşınacak kurum ile birlikte belli planlama ile yapmaktayız.

Zorunlu olarak yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin hepsinde sigorta uygulamaktayız.

Şirketimiz bünyesinde çalışan tüm personellerimiz zorunlu olarak sigortalıdır.

Paylaş

Hızlı Menü

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilir, 7/24 ulaşılabilir olan kurumsal iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.