Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve nakliyat hizmetlerimiz başta olmak üzere, birçok nakliyat işlemlerini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübelere dayanarak, ofis taşıma işlemlerindeki bazı püf noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Her taşıma işleminde olduğu gibi ofis taşıma işlemlerinde de ekspertiz çalışması önemli yer tutar. Öncelikle taşıma işlemini gerçekleştireceğimiz ofis alanına, uzman ekspertiz personelimizi göndeririz. Ekspertiz hangi türde eşyaların taşınacağını tespit eder. Ayrıca taşınacak eşyaların miktarını da belirler.

Bostancı evden eve nakliyat ile ekspertiz çalışması yapmamızın nedeni, taşınacak eşya adedine ve türüne göre araç ayarlıyor olmamız ve hangi malzemelerin kullanılacağına karar vermemizdir.

Ofis ortamında bulunan kırılgan eşyaların taşınma işlemi için özel paketleme malzemeleri kullanırız. Mobilyaların sivri kenarlarının zarar vermemesi için de özel battaniye ve naylon balonu adı verilen malzemelerle kaplarız.

Eşyaların miktarına göre uygun hacimde araçlarımıza, eşyaları düzgün bir biçimde yerleştiririz.

Eşya Depolama ile Güvendesiniz

Diyelim ki bulunduğunuz yerdeki işlerinizi tamamlayamadınız. Taşınma tarihi ile işlerinizin tamamlanma tarihi arasında boş zamanınız var. Bu durumda ne yapmanız gerekiyor?

Bostancı evden eve nakliyat olarak sizi bu sıkıntıdan kurtaracak, harika bir önerimiz var!

Güvenli eşya depolama alanlarımızda, eşyalarınızı dilediğiniz kadar saklayabilirsiniz.

Saklama depolarımız özel çelik raflardan oluşur. Ayrıca 24 saat güvenlik kamerası ile depo alanlarımızı gözlemliyoruz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Cazip depo kiralama imkanlarınızı öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Kurumu Taşımacılığı Bizim İşimiz!

Evden eve nakliyat işlemlerinin önemli kalemlerinden birisi de, eğitim kurumu taşımacılığıdır.

Eğitim kurumu taşıma işlemlerine, taşınacak olan eşyaların tespiti ile başlarız. Daha sonra uygun iç hacme sahip araçlarımızı ayarlarız. Eğer yüksek katlara eşya taşınması gerekiyorsa, taşıma aracı ile birlikte asansör aparatı bulunan aracımızı da taşıma alanına göndeririz.

Tüm taşıma işlemlerinde, bostancı nakliye yapılacak güzergahtaki yol durumunu öğreniriz. Cadde ya da sokak hakkında önceden bilgi ediniriz. Bunu yapmamızdaki neden, dar ya da geniş alanlarda farklı taşıma tekniklerinin uygulanması gerekliliğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tabbi ki yapmaktayız. Sorunsuz nakliye hizmeti için expertizi zorunlu olarak yapmaktayız.

Taşınacak evinize yapılacak ön expertizde eşyaların yoğunluğu, gideceği mesafe vb durumlar göz önünde bulundurularak nakliye ücreti belirlenir.

Öncelikle özel ve maddi değeri yüksek altın vb eşyaları almanız yeterlidir.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83