Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır Etiler Evden Eve Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat bir çoğumuzun korktuğu bir işlem öyle ki gerek dolandırıcılar olsun gerekse sektörün içerisinde ki riskler göz korkutuyor. Ama korkmayın firmamız bu konuda ki korkularınızı yenmenize yardımcı olacak size kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunacak.

Etiler’de Profesyonel Nakliyat Şirketi

Avrupa yakasından tutunda Anadolu yakasına, İstanbul şehir içi ve şehirler arası, Türkiye’nin dört bucak tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyetini garanti altına alan firmamız siz değerli müşterilerimizi işlemlerin sonuna kadar olaya dahil ediyor sorunsuz bir taşınma sağlıyoruz. Gelin hizmetlerimizden bahsedelim:

  • %100 müşteri memnuniyeti. Firmamızca evini taşıyan memnun her müşteri bir sonraki müşteriye referans olacaktır. Bu düşünceyle yıllar önce yola çıkan firmamız gerek iş ahlakı gerekse hizmetin gereksinimlerini kusursuz şekilde yerine getirerek siz ve sevdiklerinizi mutlu ediyor. Etiler Evden Eve taşıma firması olarak sadece eşya taşımıyoruz. Yeni hayatlar yeni umutlar ve güzel bir gelece hayalinizi taşıyoruz. Son derece özveriyle yaptığımız bu işlemler sayesinde %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.
  • Güvenlik hizmeti. Sigortalı taşımacılık uzun yıllardır sektörün içerisinde yer almakta. Paketleme işleminin ardından hemen taşınacak tüm eşyalarınız sigortalanır ve yaşayabileceğiniz mağduriyetler ortadan kalkar. Gerek eş arkadaşlarımız gerek firmamız bu konuda güvence vererek siz ve sevdiklerinizin eşyaları ve yeni umutları %100 güvenlik uygulamamızdan yaralanır.
  • Kaliteli hizmet. Kalite denilince o da kaliteli bu da gibi ibareler kafalarımızda canlanır. Aslında yanlış bir üşünce yapısıdır. Kalite asla değişmez kesin ve nesnel bir yargıdır. Kalitenin kelime anlamı nitelik, özellik, özelliklerin en iyisi, şeklinde sıralanabilir. Yani bir aletin bir edevatın bir üst versiyonu ortaya çıktığı zaman kaliteli olan artık o yeni çıkan olur. Kaliteyi anlattığımıza göte, yıllar önce ortaya çıkmış ve tüm denklerini geride bırakan Etiler Evden Eve Nakliyat firmamız size en kaliteli hizmeti sunmak için tüm iş malzemelerini son kalite şeklinde temin etmiştir. Bu da bizi piyasanın üstüne atmaya yetecek bir nitelik olmuştur.

Etiler Evden Eve Nakliyat olarak siz ve sevdiklerinizin Taşınma işlemleri için güvenli limanı.

Sıkça Sorulan Sorular

Tabbi ki sağlıklı ve en doğru nakliye için ücretsiz olarak sunuyoruz.

Askılı elbiseler için özel elbise taşıma dolabı ile elbiseleriniz kırışmadan yeni evinizdeki dolabınıza anında asılır.

İstanbullun anadolu ve avrupa yakasında bulunan antre depolarımız ile İstanbul geneline depolama hizmeti vermekteyiz.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83