Ev Taşıma Hizmetleri - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Ev Taşıma Hizmetleri

Ev Taşıma Hizmetleri

Hangi zaman aralığında yaşarsak yaşayalım ev taşıma hizmetleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç duyacağız. Fakat bu hizmeti ne kadar kurumsal çerçevede alırsanız o kadar çok yararınıza olacağını hemen belirtelim. Eğer sizlerde profesyonel anlamda hizmet sunan bir nakliyat firması arayışında iseniz şu an bulunduğunuz sayfanın çok doğru bir adres olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Dilerseniz bu noktadan itibaren ev taşıma hizmetleri dışında firmamızdan hangi ayrıcalıklı hizmetleri alacağınızı aktarmaya çalışalım.

Ev Taşımak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hepimizin bildiği gibi ev taşımak hakikaten stresli bir süreç ve bu süreç taşınan kişiyi oldukça düşündürüyordu. Tabii firmamızı tercih ederek bu anlamda çok doğru bir karar vermiş olacaksınız. İsterseniz aralarında profesyonel ev taşıma hizmetlerinin de bulunduğu tüm çalışmalarımızı maddeler halinde sıralayalım.

  • Sürecimiz ücretsiz ekspertiz çalışması ile başlıyor ve eşyalarınız yerinde görüyoruz. Bu çalışma sonrasında yaygın araç filomuzdan seçtiğimiz özel tasarım araçlarımızı eşyanızın kapasitesine göre tahsis ediyoruz
  • Asansörlü taşıma hizmeti kullanarak hem süreci hızlandırıyor hem de eşyaların hasar görmesinin önüne geçiyoruz
  • Eşya sigortalama sistemimiz titiz çalışmamıza rağmen bir hasar durumunda kullandığımız bir yöntemdir ve bizlerden hizmet alan saygıdeğer müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamasına izin vermiyoruz.
  • Eşya paketleme ve ambalajlama çalışması gerçekleştiriyoruz. (lütfen ayrıntılı bir paketleme ve ambalajlama çalışması talep ediyorsanız bunu görüşmemiz sırasında firmamıza aktarınız)
  • Mobilya söküm ve kurulum çalışmalarını firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor
  • Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi su tesisatına bağlı beyaz eşyaları sökerek tekrar monte ediyoruz
  • Eşya depolama olarak tanımladığımız sistem ise evinizi tahliye etmek zorunda olduğunuz durumlarda eşyalarınızı siz alana kadar bizim emanetimizde kaldığı bir sistemdir. Depolarımızın nem ve kemirgenlere karşı özel olarak inşa edildiğini ilave bir dipnot olarak paylaşalım.
  • İşyeri, ofis, büro, fabrika veya benzeri özel taşımacılık hizmetleri için firmamızın kurumsal hizmetlerinden mutlaka yararlanmanız öneriyoruz
  • Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat anlamında ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri ile karşılayabilirsiniz
Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri

İstanbul’un her semtine bir telefon mesafesinde bulunan firmamızı aramanız ve avantajlı ev taşıma hizmetlerimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Siz de şirketimizin instagram sayfasından da firmamızı takip edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimden sizlerde yararlanabilirsiniz. Esen kalınız

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınmadan önce değerli eşyalarınızı ve günlük kıyafetlerinizi yanınıza almanız yeterli olacaktır.

Ev taşıma hizmetlerinde fiyat aralığı yani net taşıma ücreti yapılacak expertiz raporu sonucu fiyatlandırma belirlenir.

Evet çalışıyoruz. Expretiz raporu doğrultusunda belirlenen program dahlinde çalışıyoruz.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.