Evden Eve Nakliyat Şirketi - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat şirketi Aksöz nakliyat, tüm eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyor. Eşyalarınız bizimle güvende!

Sigortalı taşıma işlemleri sayesinde, eşyalarınıza istem dışı bir zarar gelse bile değerinde karşılıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Taşınacak olan eşyaların zarar görseler bile değerinde zararlarının karşılanmasına sigortalı taşımacılık adı verilir. Günümüzde sigortalı taşımacılık yapmayan nakliye firması yok gibidir.

Sigortalı Taşımacılıkta Tarafların Rolü

Sigortalı nakliye işlemlerinde yapılan sözleşmelerde, tarafların rolü açık şekilde belirtilir. Yapılan sözleşmeye uygun olarak sigorta poliçeleri düzenlenir. Sigorta poliçelerinde de müşteri ile firmanın sorumlulukları net bir şekilde belirtilir.

Nakliye firması, taşıdığı eşyalardan birinci derecede sorumludur. Eşyaları sağlam bir şekilde teslim aldıktan sonra, aynı şekilde ulaşması gereken yere güvenli bir şekilde teslim eder.

Müşteri ise eşyaları sağlam bir şekilde nakliye firması personeline teslim etmek zorundadır.

Paketleme işlemini müşteri ya da nakliyat personeli yapabilir. Bu durum sözleşmede belirtilir. Ancak paketleme yapılan eşyaların sağlamlığının kontrolü gerekir. Çünkü istanbul nakliye şirketi taşıyacağı eşyaları sağlam almak zorundadır.

Birçok durumda müşteri tarafından yapılan paketlemede, eşyalar nakledildikten ve sonra paket açıldıktan sonra kırılan eşyaların olduğu görülmüştür. Bu durumda müşteri ile nakliye firması arasında soruna neden olmuştur.

Sigortalı Taşımacılığın Avantajları

Sigortalı nakliyat, hem müşteri hem de nakliye firması açısından birçok avantajı beraberinde getirir. Dilerseniz bu avantajların neler olduğunda yakından bakalım:

  • Müşteri içi rahat bir şekilde eşyalarını taşıtır.
  • Herhangi bir kaza sonrasında müşteri ve nakliye firması zarara uğramaz.
  • Sigorta yaptırmak, olası kazaların öngörülmesidir. Hata payının verilmesidir.
  • Taşıma işlemlerinin stres ve baskı altında yapılmasına engel olur.
  • Sigortalı taşıma zorunlu değildir. Eşyalara sigorta yaptıran nakliye firmaları bu açıdan müşterilerine güven verirler.

Sigortalı Nakliyat Firmaları

Eşyalarınızın güvenliği için sigortalı nakliyat firmaları seçimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. İstanbul nakliyat firması olarak tüm taşıma işlemlerimizi sigortalı ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliğidir.

Taşıma işlemleri sırasında, tüm güvenlik kurallarını uyguluyoruz. Taşıma işlerini kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Tüm taşıma tekniklerini nakliye sırasında gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat şirketleri bakanlık onaylı K3 yetki belgesi ve nakliye iş geliştirme belgelerine sahiplerdir.

Her nakliyat şirketi sigorta yapmıyor. Görüşmelerinizde özellikle sigorta sormayı unutmayın.

Nakliyat sektöründe korsan taşımacılık yaparak işin kalitesini ve fiyat farkını oluşturan emek hırsızlarından kaynaklanmaktadır.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.