Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat hizmetiyle, İstanbul ilinin her yanındayız. Uzman personelimiz ve yılların verdiği deneyimle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Yalnızca evden eve nakliyat alanında değil, aynı zamanda müze ve tarihi eser taşımacılığında da uzmanlığımızı sergilemeye devam ediyoruz. Bu konudaki deneyimlerimizin bir kısmını konu başlığı altında sizlere aktarmak istiyoruz.

Göztepe Nakliyat Şirketi ile Hassas Taşımacılık

Tarihi eser ve müze taşımacılığı bambaşka bir alandır. Normal paketleme malzemelerini kullanarak, değerli ve tarihi önemi olan eserleri taşıyamazsınız. Müze ve tarihi eser taşımacılığı yaparken daha korunaklı ve özel malzemeler kullanmanız gerekir.

Müze Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Müze taşımacılığı yapacak olan personelin, yalnızca bu işle ilgilenmiş ve bu konuda deneyimli olması gerekir. Göztepe‘de ev taşıyan personelin kesinlikle, hassas ve tarihi değeri olan eşyaları taşımaması gerekir. Çünkü yapılacak en ufak hatada telafisi olmayan olaylar meydana gelebilir.

Tabi biz burada eşyaların sigortalı olma durumundan bahsetmiyoruz. Göztepe evden eve nakliyat ile ne kadar sigortalatırsanız sigortalatın, bir daha yerine koyamazsınız. Buradaki püf nokta budur.

Taşıma için özel sandıklar ve kutular kullanılmalıdır. Ayrıca personelin kullanacağı malzemeler de taşımaya uygun olmalıdır.

Profesyonel Göztepe Nakliyat Firması

Kırılgan seviyede olan bir tarihi eseri taşırken, özel kutular tercih edilir. Kutular etrafı özel köpük koruyucularla desteklenir. Köpük koruyucular aynı zamanda, sarsıntıyı emen bir yapıya sahiptir.

Heykel ve fresk gibi büyük boyutlardaki tarihi eserler ise daha büyük kutularda taşınır. Etraflarına koruma bariyeri konumlandırmalıdır.

Tarihi değere sahip olan resimler taşınmadan önce koruma altına alınmalıdır. Resimler paketlenirken mutlaka belli bir mesafe boşluk bırakılmalıdır. Çünkü boyasına ya da resmin yapıldığı malzemeye zarar gelmesi istenmez.

Müze Taşımacılığında Hangi Araçlar Kullanılır?

Müze taşımacılığı yaparken özel olarak dizayn edilmiş araçlar kullanılır. Taşınacak eşyaların birçoğu büyük ya da küçük olabilir. Yine de araç içi sarsıntıyı emecek ve eşyaların zarar görmesini engelleyecek nitelikte olmalıdır.

Tarihi eser taşımacılığı için de aynı şeyleri söylemek mümkündür. Araç içerisinde eşyaların gözetiminden sorumlu deneyimli personelin bulunması yararlı olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hassas eşya taşımacılığında kullandığımız suntalama yöntemi ile taşınır.

Apartman, site vb konutların kentsel dönüşümünde karşılıklı yapılacak anlaşma sonucu toplu kentsel dönüşüm nakliyesi gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma esnasında karşılaşılabilecek aksi durumların tümünü kapsamaktadır.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83