İstanbul Eşya Depolama - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama, eşyanın güvenilir ve sağlıklı koşullarda bekletilmesi işlemidir. Depolanan eşyaların kesinlikle hasar görmemesi gerekir. Bunu sağlamak için de depo alanlarında özel koşullar oluşturulması gerekir.

Eşya Depolama Şartları Nasıl Sağlanır?

Doğası gereği bazı eşya türleri, farklı koşullara sahip alanlarda saklanmalıdır. Mesela kimyasal maddelerin bulunduğu alanlarda, başka malzemeler bulunmaz. Eşya depolama işlemlerinde de bu tür kurallara dikkat ederek, yalnızca belirli eşyalar için depolama şartları sağlıyoruz.

Aksöz nakliyat olarak depolarımız, ev eşyası ve bazı ticari malların depolanması için uygun koşulları sağlıyor.

İstanbul eşya depolama işlemlerinde en fazla 4 kat ve 5 metre kuralımız var. Belirlenen bu yüksekliklerin dışında blok istifleme yapmıyoruz.

İstiflediğimiz her eşyanın üzerinde etiket bulunuyor. Etikette; eşyanın kime ait olduğu, ne kadar süre depoda kalacağı, nereye nakledileceği gibi bilgiler yer alıyor. Depolama şartları profesyonel ekip tarafından oluşturuluyor.

Depo Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Depo güvenliği önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Sorumluluğumuz altında bulunan tüm depolarda özel giriş sistemleri ve kapalı devre kamera sistemleri bulunuyor. Tüm depolarımız 24 saat gözlem altında tutuluyor. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın güvende olduğunu biliyorsunuz.

Eşyalarınızı Ne Kadar Süre Depolarda Bekletebilirsiniz?

Eşya depolama işlemlerinde, müşteri ile belirlediğimiz süreyi esas alıyoruz. Son derece güvenli olan depolarımızda dilediğiniz kadar eşyalarınızı bekletebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Almadan Önce Sormanız Gereken 5 Soru

En kaliteli hizmeti alabilmeniz için firma seçiminde aşağıda sizlere anlatacağımız 5 soruyu sormanız gerekiyor.

  • Hizmet aldığınız firma, depolama konusunda uzman mı?

Aslında sorabileceğiniz en önemli soru budur. Depolama işlemi yalnızca, belirli türdeki eşyaların, boş bir alanda bekletilmesi anlamına gelmez. Uzmanlık ve deneyim gerektirir. Mesela hangi eşyaların, hangi koşullarda ne kadar süre bekletileceğini bilmeniz gerekir. İşte profesyonel ve deneyimli firmalar bu şekilde hareket ederler.

  • Depo alanları risklere karşı sigortalı mı?

Tüm depolarımız, her türlü risklere karşı sigortalıdır.

Tüm eşyalarınız depolarımızda 25 derece oda sıcaklığında saklanır. Bu sıcaklık değeri, klimalar sayesinde sabit tutulur.

  • Depo Amacına uygun dizayn edilmiş mi?

Depolarımız, bazı ticari malların ve ev eşyalarının saklanması için uygun koşulları barındırır.

  • Depolarda istifleme düzeni nasıldır?

Özel olarak yapılmış raflarda eşyalar istiflenir. Tüm istiflenme kuralları uygulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm depolarımız, her türlü risklere karşı sigortalıdır.

Tüm eşyalarınız depolarımızda 25 derece oda sıcaklığında saklanır. Bu sıcaklık değeri, klimalar sayesinde sabit tutulur.

Özel olarak yapılmış raflarda eşyalar istiflenir. Tüm istiflenme kuralları uygulanır.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.