İstanbul Ofis Taşıma - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis taşıma hizmetlerimiz tüm Türkiye çapında devam etmektedir. Ofis taşımacılığında önemli olan taşınacak olan eşyalara zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştirmektir. Her ne kadar eşyalar sigortalı olsa da, profesyonel taşıma, zarar vermeden taşımayı gerektirir.

Profesyonel Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Ofis taşıma, sistemli bir şekilde gerçekleştirilirse profesyonel olarak adlandırılabilir. Profesyonellik ise sistemli çalışmayı gerektirir. En iyi nakliye firmaları belirli bir plan dahilinde hareket ederler. Ayrıca kendilerine sürekli uygulayacakları bir sistem belirlerler. Bu sistem dahilinde personel ve ekipmanı koordine ederler.

Peki profesyonel ofis taşımanın diğer şartları nelerdir?

Eşyaların Tespiti

Taşıma işlemlerinde mutlaka, neyi taşıyacağınızı ve ne kadar taşıyacağını tespit etmeniz gerekir. Bu işlemi de planlayarak yapmalısınız. Eğer sistemli ve planlı bir taşıma işi gerçekleştirmezseniz, hem müşteri kaybedersiniz, hem zaman hem de para kaybedersiniz.

Bu kural, İstanbul ofis taşıma işlemlerinde de aynıdır, Türkiye’nin diğer illerinde yapılan taşıma işlemlerinde de…

Araç ve Personel Ayarlama

ILO (Uluslar arası Çalışma Örgütü) standartlarına göre 18 yaşında olan yetişkin ve sağlıklı bir insan en fazla 55 kilo yük taşıyabilir. Daha doğrusu belirlenen standart bu kadar kiloyu öngörür. Bilimsel olarak da kiloya bağlı olarak yetişkin ve sağlıklı bir insan kendi ağırlığının 3 katını taşıyabilir.

Aksöz nakliyat olarak tüm bu verileri göz önünde bulundurarak, ekspertizden aldığımız rapor ışığında, tahmini kaç kilo yük olduğunu ve bu yükü taşımak için kaç kişi gerektiğini hesaplıyoruz.

Yol ve Hava Durumu Belirleme

Taşımacılık işlemlerinde güvenlik esastır. Yalnızca eşyaların güvenliği değil, personelin ve aracın güvenliği de düşünülmelidir. Mesela karlı ve yağışlı havalarda, aracın ağırlığına bağlı olarak yola çıkmak riski ve tehlikeli olabilir. Tüm bu durumları göz önünde bulundurmak adına, yol ve hava durumunu taşıma işlemine başlamadan önce tespit etmek gerekir.

Paketleme ve Araca Yerleştirme

Paketleme, eşyaların güvenliği için gerçekleştirilir. Araca yerleştirme ise araçtaki alanın maksimum verimle kullanılmasıdır. Her iki işleminde edinilen tecrübe ışığında gerçekleştirilmesi gerekiyor. Paketleme ve istifleme teknikleri bilinirse, yapılacak iş oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Geniş araç filomuz ile her türlü nakliye hizmetine uygun araç ve ekipmana sahibiz.

Monte ve De-monte işlemleri dahilinde taşınacak eşyalarınız en uygun yapıda ambalajlama hizmeti sunmaktayız.

Taşıma öncesinde yapılacak expertiz hizmeti sonucu eşyaların yoğunluğu, gideceği mesafe vb etkenler göz önünde bulundurularak nakliye ücreti belirlenir.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.