Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat işlemlerinizi hızlı ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Hem şehir içi, hem de şehirlerarası nakliyat konularında hizmetinizdeyiz. Bu yazımızda kadıköy evden eve nakliyat işlerini nasıl gerçekleştireceğimizden bahsedeceğiz.

Kurumsal Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliye, ile bir şehirden diğer bir şehre taşınma işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirirken bazı kurallara uyulması gerekir. Mesafe uzadıkça taşıma işlemi de zorlaşmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Nasıl Olmalıdır?

Sorunsuz ve güvenli bir taşıma işlemi için aşağıdaki kurallara uyulması gerekir. Aynı zamanda aşağıda sıralayacağımız kurallar, Kadıköy nakliyat firması olarak uyguladığımız yöntemleri içerir.

  • Taşınacak eşyanın kapasitesinin ve türünün belirlenmesi gerekir. Tespit işlemi hem net bir fiyat verebilmek, hem de işe uygun araç ve personel temini için gereklidir.
  • Eşyaların güvenli bir biçimde bir şehirden başka bir şehre aktarılması için paketleme işleminin iyi yapılması gerekir. Gerekli paketleme malzemelerinin seçimi yapılır.
  • İşe uygun araç ve personel koordinasyonu gerçekleştirilir.
  • Şehirlerarası nakliye işlemlerinde güzergah belirlenir. Geçiş yapılacak olan yollardaki trafik durumu kontrol edilir. Çünkü eşyaların zamanında teslim edilmesi gerekir.
  • Taşınılacak mekanın çevresi kontrol edilir. Dar sokak var mı, eğer asansörlü araç gerekiyorsa, platformu kuracak yeterli alan var mı gibi soruların cevapları aranır.

Kadıköy Nakliye İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadıköy evden eve nakliyat işlemlerinde çok iyi analiz yapılması gerekir. Çünkü daha sonra ihmal edilen bir unsur, para ve zaman kaybına yol açabilir. Yeterli sayıda personelin sağlanması gerekir. Araç kapasitesinin yeterli olması gerekir. Yeterli sayıda paketleme malzemesinin bulundurulması faydalı olacaktır. Hatta olası aksiliklere karşı, yedek paketleme malzemeleri de nakliye aracında bulundurulmalıdır.

Asansörlü aracın platformunun, taşınılacak yer yüksekliğine yetip yetmediği kontrol edilmelidir. Mesela eşyaların taşınacağı yerin yüksekliği 8 metre ise, 5 metre uzunlukta bir platform yeterli olmayacaktır. Bu tür detayların çok iyi hesaplanması gerekir.

Kadıköy Nakliye Aracı Özellikleri

Evden eve nakliyat araçları tamamıyla eşya ile doldurulmaz. Belli bir hacimde boşluğun bırakılması gerekir. Bazı durumlarda bir araç yeterli olmayabilir. O zaman iki araçla birlikte taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Nakliye aracı ile birlikte asansörlü araç gerekip gerekmediği de belirlenmelidir. Çünkü her iki aracında aynı sürede, taşıma alanında bulunması gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Etiketleme ile odalarınıza göre kolileme hassas kırılacak eşyalar için kraft kağıdı ile eşyalarınızı en güvenilir şekilde paketliyoruz.

Depolarımız kişiye özel ayrılmış oda sistemi ile ayrı ayrı bölümlüdür.

Sigorta kapsamı iş başlangıcından bitişine kadar süren taşıma işleminde oluşabilecek aksi durumların tümünü kapsamaktadır.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83