Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kalamış evden eve nakliyat eşyaların miktarı ve türü ile başlıyor. Daha sonra nakliye aracının belirlenmesi ile devam ediyor.

Daha sonra aşağıdaki aşamaları gerçekleştiriyoruz.

Demontaj ve paketleme işlemlerinizi mobilyalarınıza ve beyaz eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Özellikle eskimiş mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlemine dikkat ediyoruz. Tamiri yapılması gereken mobilyalar varsa tespit ediyor, onayınızı aldıktan sonra gerekli olanları yerine getiriyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinelerini de tekniğine uygun bir şekilde söküyoruz ve taşındığı yerde tekrar bağlıyoruz.

Eşyaların taşınması bizlere göre hassas bir işlemdir. Özellikle dar koridora sahip binalarda, en olarak geniş eşyaların taşınması zor olabiliyor. Eğer koridordan geçemeyecek nitelikte eşya varsa, farklı çözümler üretiyoruz. Mesela pencereden halatla bu tür eşyaların taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz.

Eşyaların taşınacağı yeni adresin, sokak ve cadde olarak konumunu önceden araştırıyoruz. Aracı konumlandıracak yeri önceden ayarlıyoruz. Dikey taşımada dairenin kaç metre yükseklikte olduğunu hesaplıyoruz. Ayrıca asansörlü taşıma olup olmaması gerektiğine karar veriyoruz.

Kalamış Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımanın yeri ayrıdır. Daha doğrusu asansörlü taşıma işlemi, diğer taşıma işlemleri gibi gerçekleştirilmez.

Öncelikle asansörlü aracı, nakliye aracı ile birlikte doğru yere konumlandırmak gerekir. Uygun alan bulunduktan sonra, taşıma işlemi daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kalamışı daha yakından takip edin. Kalamış – Vikipedi

5 metreden daha yüksek olan daireler, asansörlü taşıma için uygundur. Tüm eşyalar balkondan ya da pencereden taşınır. Eğer pencere alanı dar ise kasalarından sökülerek, geniş bir alan açılır.

Kalamış Eşya Paketleme

Paketlemede amaç eşyaları koruma altına almaktır. Eşyaların zarar görmemesi için kolayca zarar görmeyen paketleme malzemelerinin kullanılması gerekir.

Özellikle mobilyaların sivri kenarlarının koruma altına alınması gerekir. Evden eve nakliye işlerinin yarısı paketlemedir.

Kalamış Eşya Taşıma Teknikleri

Kalamış evden eve nakliyat taşıma tekniklerini, deneyimlerimize dayanarak uygulamaya devam ediyoruz.

Personelimize bu konuda düzenli olarak eğitim veriyoruz. Yanlış taşıma sonucunda eşyaların zarar görmesi ve personelin sakatlanma riski bulunuyor. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak adına en etkili taşıma tekniklerinin uygulanmasına özen gösteriyoruz.

Etkili ve güvenli istanbul ev taşıma şirketi teknikleri sayesinde hem eşyaların, hem de personelin güvenliğini sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat işlemleri sırasında mobilya eşyalarınız zarar görmemesi içinde demonte ve montaj hizmeti sağlamaktayız.

20 Kata kadar çıkabilen asansörlü nakliyat sistemimiz ile yüksek katlarda oturan müşterilerimize güvenli ve hızlı nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Şehir içi nakliye de 2,3 gün öncesinden şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde ise 5-6 gün öncesinden rezervasyon yapmanız gereklidir.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83