Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firmayız. Neden mi? Nedenlerini sizler için aşağıda detaylı bir şekilde sıralayalım.

Nişantaşı Evden Eve Nakliye Firması

Başarımızın arka planında, sistemli çalışmamız ve personelimizin deneyimli olması var. Özellikle hizmet içi eğitimlere önem veriyoruz. Taşıma hizmetinde bizlere yardımcı olan personelimiz ne kadar deneyimli olursa olsun, düzenli olarak eğitim vermeye devam ediyoruz.

Evden eve nakliye hizmeti bize göre bir bilimdir. Tekniğine uygun yapılması gereken ve mutlaka sistemli olması gereken bir bilim.

Tabi ki bu bilimi uygularken olasılık hesaplarını da yapıyoruz. Mesela ekspertiz uzmanımız, evi taşınacak olan kişiye kaç odanın taşınacağını soruyor. Bu soruyu sormasındaki amaç, oda sayısına göre eşya hacminin değişmesi ve firma olarak bizim de ne kadar eşya taşımamız gerektiğini tahmin etmemizdir.

Taşınacak eşyanın niteliği de bizler için önemlidir. Ağır eşyaların, hafif eşyalara oranını hesaplarız ve duruma göre personel ayarlaması yaparız.

Nişantaşı Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı evden eve nakliyat hizmetinde yukarıda anlattıklarımıza ek olarak, eşyaları taşıyacağımız dairenin bina yapısını da inceleriz. Eğer eşyalar koridordan insan gücüyle çıkarılacaksa, koridorların genişliğini ölçeriz. Bazı binaların koridorları dar olduğu için eşyaları çıkartmak da zorlaşmaktadır.

Bu gibi durumlarda daha deneyimli olan personellerimizi görevlendiririz. Çünkü eşyaların dar alandan zarar görmeden çıkarılabilmesi oldukça önemli bir konudur.

Eşya paketlenmesi konusunda müşterilerimizi bilgilendiririz. Çünkü gördük ki, müşterilerimizin birçoğu eşyaları paketlerken istemeden de olsa mutlaka zarar veriyorlar. Bu durumu engellemek için en kaliteli paket malzemelerini kullandığımızı ve deneyimli personelimizle müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde paketlediğimizi anlatıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Binlerce ev taşıdığımız halde, bize göre taşıma işi hala öğrenilmesi gereken bir bilimdir.

Nişantaşı Evden eve nakliyat biliminde öncelikle bilgi toplar ve analiz yaparız. Yaptığımız analizler sonucunda, işe uygun personel ve araç ayarlarız. Ayrıca ne tür paketleme malzemesi kullanacağımıza karar veririz.

Nakliyat şirketi olarak Eşya taşıma için uygun olarak araç seçimini gerçekleştiririz. Eğer asansör aparatı bulunan araç gerekiyorsa, hem nakliye aracı, hem de asansörlü araç için uygun yer ayarlayıp, ayarlayamayacağımızı araştırırız. Bizi instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyanın durumuna göre 5 ile 6 personele geliyoruz.

Evet söküp yeni evinize tekrar montajını yapıyoruz.

Taşıyoruz ek önlemler ile nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83