Ofis Nakliyesi - Aksöz Nakliyat - İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis Nakliyesi

Ofis Nakliyesi

Ofis nakliyesi firması olarak siz ve çalışma arkadaşlarınıza uzun yıllardır temiz nakliyat hizmetini sunuyoruz. Sektörün yıllanmış firmalarından biri olan nakliyat şirketimiz taşınacak ailelere güvenilir bir liman olmaya ilk günden beri devam ediyor.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere gelin bir göz atalım.

  • %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Gerek taşıma işlemini gerçekleştirecek arkadaşlar olsun gerekse kullanılan en ufak alet edevat olsun en ufak ayrıntıya kadar her şey düşünüldü ve bünyemize öyle dahil edildi. Bu sayede müşteri memnuniyeti denilince akla gelen ilk firmalardan biriyiz.
  • %100 güvence sağlamamız. Ofis nakliyesi firması olarak siz ve çalışma arkadaşlarınızın hayallerini taşırken tüm eşyalarınızı %100 güvence altına alıyoruz. Taşınacak tüm eşyalarınıza sigorta hizmeti sağlayan firmamız her ne olursa olsun müşterisinin yanında. Maddi anlamda değerli bir eşyanız taşınacak ise dilerseniz siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kasko hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
  • Kalite de sınır tanımıyoruz. Ofis nakliye firması olarak çalışan kadromuzu bile özel bir titizlik ile seçtik ve oluşturduk. Hal böyle olunca kullanılan araçlardan tutunda tüm alet edevatlar nakliyat sektörü için özel olarak imal edilmiş, 1. sınıf ürünlerdir.
  • Ofis taşıma nakliyesi hizmeti için firmaların özel belgeleri olması gerekmekte. Bu belgeler olmadan bu işlemler geçekleştirilemez. Bu hizmeti de sizlere sağlıyoruz. Gerekli tüm evraklar işlemlerden önce teslim ediliyor.
  • Ofis taşımacılığı için ciddi meblağlar ortalıkta dönüyor. Firmamız bu konuda sizlere destek vermeye çalışarak uygun fiyatlarla yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyor
  • Ofis nakliyesi ciddi anlamda hızlı olması gerekiyor. Ofislerde çalıştığınızı düşünerek, işlerinizi aksatmamanız için elimizden gelenin en iyisini en hızlı şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Siz ve çalışma arkadaşlarınız bu sayede işlerinden geri kalmıyor ekstra mağduriyetlere uğramıyorsunuz.
  • Kurulum ve montaj işlemleri ciddi derecede sıkıntı. Evden eve nakliyat gibi dolap, televizyon ünitesi ve benzeri eşyalardan ziyade işlerinizle alakalı makine ve parçaları da monte etmemiz gerekebiliyor. Bu işlemler için en iyi ustaları bünyemize katmış bulunmaktayız.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis nakliye firması olarak siz ve çalışma arkadaşlarınıza en uygun fiyatlı nakliye işlemini sağlıyoruz. Siz de firmamızla taşınmaya karar verdiyseniz doğru adrestesiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınacak ofisin eşya durumu, gideceği mesafe vb etkenler göz önünde bulundurularak nakliye fiyatı ortaya çıkar

Evet taşımaktayız. Kasa, piyano vb eşyaların taşınması extra maliyet ve hizmet gerektiren işlerdir.

Öncelik gerektiren, hassas ve elektronik ürünlerin taşıması ofisin komple taşınmasından 1, 2 gün önceden yapılır.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.