Ofis Taşıma Şirketi - Aksöz Nakliyat - İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma Şirketi

Ofis Taşıma Şirketi
Uzman Ofis Taşıma Şirketi

Profesyonel ofis taşıma şirketi Aksöz Nakliyat olarak, hangi aşamalarla taşıma işlemlerinizi gerçekleştirdiğimizi açıklıyoruz.

Sorunsuz bir taşınma işlemi için önceden plan yapılmalı ve bir sistem oluşturulmalıdır. Daha sonra…

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Aşaması

Firmamız ile iletişime geçersiniz ve bize verdiğiniz adrese uzman ekspertiz personelimizi göndeririz.

Ekspertiz, ofisinizde bulunan eşyalarınızı tespit eder. Hacmini ve sayısını hesaplar. Edindiği bilgiler doğrultusunda rapor oluşturur ve firmamıza sunar. Taşınma saati ve yeri belirlenir.

Taşınılacak Lokasyonun Belirlenmesi

Ekspertizden aldığımız rapora göre personel sayısı ve araç tipi belirlenir. Lokasyonun nerede olduğu taşıma işlemlerinde oldukça önemlidir. Eğer dar bir sokakta ya da işlek bir caddede bulunuyorsa, farklı bir yöntem izlememiz gerekir. Çünkü bu tür alanlarda taşıma işlemi biraz daha zor olmaktadır.

Ayrıca lokasyona giden yolun trafik durumunu da analiz ederiz. Böylece herhangi bir aksiliğin ya da gecikmenin önüne geçmiş oluruz.

Eşyaların Paketlenmesi

Taşımacılık şirketi olarak bizim için en önemli aşamalardan bir tanesi, paketlemedir. Eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi ve araçlara yerleştirilmesi, işin yarısından fazlasının tamamlandığı anlamı taşır.

Eşya paketleme işlemlerinde, aşağıdaki malzemeleri kullanırız:

  • Karton koliler
  • Metal taşıma sepetleri
  • Balonlu naylonlar
  • Battaniyeler
  • Koli bandı
  • Streç film
  • Vakumlu paketler
  • Taşıma halatları
  • Google Businnes

Önce kırılgan yapıya sahip olan eşyalara paketleriz. Daha sonra mobilyalar ve ağır eşyalar paketlenir. Büyük ve ağır olan eşyaları her zaman sona bırakırız. Ancak araca yerleştirme işlemlerinde sıralama tam tersidir.

Yeterli İç Hacme Sahip Araçların Ayarlanması

Nakliye taşımacılık işlemlerimizde, ekspertizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, uygun iç hacmi bulunan araçlarımızı ayarlarız. Böylece eşyaların sığmaması ya da az gelmesi durumu yaşanmaz.

Farklı iç hacme sahip araç filomuz ile hizmet veriyoruz. Filomuzda bulunan nakliyat aracı, sarsıntının önlenmesi adına özel olarak dizayn edilmiştir.

Sonuç

Eğer taşınma işlemi yapılacak ofis alanı yüksek katlı binada yer alıyorsa, asansörlü taşıma gerçekleştiriyoruz. Tabi ki önceden taşınılacak yerin kaçıncı katta olduğunu ve kaç metre yükseklikte yer aldığını tespit ediyoruz. Ayrıca asansörlü ofis taşıma şirketi/araç için bina çevresinde uygun bir yer olup olmadığına bakıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşıma için özel dosya taşıma kolileri ve havalı naylonlar ile en sağlıklı şekilde yeni yerinize taşıyoruz.

Bilişim destek personellerimiz sayesinde taşıma ve kurulumunu da yapmaktayız.

Taşıma planlaması oluşturulurken öncelikli gereçlerin kurulumu işlerin aksamaması için hemen yapılır.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.