Teşvikiye Evden Eve Nakliyat - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Teşvikiye Evden Eve Nakliyat

Teşvikiye Evden Eve Nakliyat

Teşvikiye evden eve nakliyat hizmetlerimizde, profesyonel yaklaşımımızla, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Evden eve nakliyat işlemleri birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Mesela Beşiktaş ilçesine yapacağınız taşıma ile Bebek ilçesine yapacağınız taşıma arasında farklar meydana gelebiliyor. Evden eve nakliyat işlemlerinde yol durumu ve eşyanın taşınacağı sokak ya da caddenin durumu oldukça önemlidir. Taşıma işlemi öncesinde eşya taşınacak mekânın kontrol edilmesi gerekir. Bu işler için bünyemizde görev yapan ekspertizlerden yardım alıyoruz. Ekspertiz eşyanın taşınacağı yol durumunu, taşıma işleminin gerçekleşeceği günkü hava durumunu ve eşyanın taşınacağı alanı kontrol ediyor. Gerekli bilgi toplama ve analiz işlemleri sonucunda elde ettiğimiz bilgilere göre gerekli hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz.

Teşvikiye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Teşvikiye evden eve nakliyat şirketi mesela eşyaların bulunduğu daire ve taşıma işleminin gerçekleştirileceği daire, yüksek katta bulunuyorsa, asansörlü aracımızı devreye sokuyoruz. Eşyaların kaç metre yüksekliğe taşınacağını hesaplayıp, ona göre asansör platform yüksekliği bulunan araçlarımızı hazırlıyoruz.

Eşyaların paketlenmesi ve mobilya de – monte ve monte işlemlerine de özen gösteriyoruz. Bazı müşterilerimiz Teşvikiye evden eve nakliyat işlemlerinde, kendi eşyalarını paketlemek isteyebiliyorlar. Bu durumda müşterilerimize, paketleme işlemlerini çok iyi yapmalarını ve paketlerin üzerine eşya türlerini yazmasını tavsiye ediyoruz. Böylece daha sistemli ve hızlı taşıma işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Teşvikiye Nakliyat İle İdeal Paketleme Nasıl Olmalı?

Teşvikiye evden eve nakliyat paketleme hizmetini çoğunlukla biz veriyoruz. Paketlenecek eşyaların türüne göre gerekli malzemelerimizi, yedeklerde dâhil olmak üzere hazırlıyoruz. Mesela mobilyaları özel battaniyelerle sarıyoruz. Sivri kenarları koruma altına alıyoruz.

Kırılacak eşyaları, balonlu naylonlara sararak, kolilere yerleştiriyoruz. Böylece araç içindeki sarsıntılardan etkilenmiyorlar.

Teşvikiye’de Nakliye Nasıl Olmalı?

Taşıma işleminin gerçekleşeceği sokak ya da caddede herhangi bir engel varsa, taşıma çözümlerimizde değişikliğe gidebiliyoruz. Bazı durumlarda sokak ya da cadde dar ya da işlek olabiliyor. Bu durumda hem asansörlü aracı, hem de taşıma aracını aynı caddede ya da sokakta konumlandırmak zor olabiliyor. Teşvikiye de nakliye hizmetimizde bu gibi durumlarda daha önce yaşamış olduğumuz tecrübelerden yararlanıyoruz. İstanbul ilinin her ilçesine, her cadde ve sokağına taşıma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Eğer siz de Bebek mahallesinde ikametgâh ediyorsanız Bebek evden eve nakliyat hizmetimiz ile nakliye talebinde bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma tarihinden 2 gün önce nakliyat sigortası yapılır.

Nakliye esnasında askılı elbiseleriniz için özel yapım askılı elbise taşıma dolabı ile taşımaktayız.

Tabii ki Türkiye geneline istediğiniz bölgeye nakliye hizmeti sunmaktayız.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.