Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat işlemlerimizde, çeşitli nakliye uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz. İsterseniz tuzla nakliyat hakkında biraz bilgi verelim.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Şirketi

Lojistik sektörünün önemli kollarından birisi olan evden eve nakliyat. Aslında büyük ebatlardaki ticari malların taşınması ile oluşmuş olan bu kavram, kısa bir süre önce ev taşımacılığı sektörüne de girmiştir.

Günümüzde ise parça eşya taşıma, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ofis sahibi olanlar ve fuar organizasyonu düzenleyenler, bu taşıma biçimini tercih etmektedir.

Genelde yük taşıyan aracı tamamen dolmadığında, diğer kişilere ait eşyaların ya da ticari değeri olan malların taşınmasıdır. Ancak evden eve nakliyat sektöründe, parsiyel taşımacılık bazı kurallara göre uygulanır. Yani tam anlamıyla tamamı dolu olmayan araca, başka eşyaların alınması değildir.

Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Parsiyel taşımacılıkta genelde değerli eşyaların taşınması söz konusudur. Belirli bir süresi vardır. Bu yüzden eşyalar öncelikle depolarda bir süre bekletilir. Müşteriler taşıma şirketlerine başvurarak, ön rezervasyon işlemi yaptırırlar. Taşınacak olan malların türü ve miktarı belirlenir ve ne kadar süre depolarda bekletileceği kararlaştırılır.

Daha sonra araç planlaması yapılır ve yükler kararlaştırılan tarihte ve kararlaştırılan yerlere sevk edilir.

Parsiyel Nakliye İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat işlemlerinde, parsiyel taşımacılık işlemleri nadiren gerçekleştirilir. Genelde tayini çıkan bir memur, tayin işlemleri tamamlanana kadar eşyalarının bir depoda bekletilmesini ister. Daha sonra tüm işlemlerini tamamladığında, depodaki eşyaları gitmesi gereken yere nakledilir.

Parsiyel nakliye ise daha çok endüstri malzemeleri ve ticari malların taşınmasında kendisini gösterir.

Parsiyel taşımacılıkta, depolama en önemli safhadır. Depoda bekletilen malların dikkatli korunması gerekir. Gerekli şartlara sahip depolarda bekletilen mallar ancak belirli bir süre bekletilebilir.

Parsiyel Taşımacılık Türleri

Havayolu parsiyel adı verilen türde, yurtiçi ve yurtdışına gönderilen ya da buralardan gelen mallar için parsiyel servisleri kullanılır.

Denizyolu parsiyel işlemlerinde konteyner adı verilen dikdörtgen kutular kullanılır. Büyük boyutlarda ve çelik malzemesinden yapılan bu kutular, limanlarda bir süre bekletilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Parsiyel taşıma yapmaktayız. Siz de uygun fiyatlı şehirler arası nakliyat hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Taşınacak eşyanın hassasiyet durumuna göre belirlenen ambalaj malzemeleri genelde streç, havalı naylon vb ürünlerden oluşur.

Tarafımızca nakliye esnasında yapılan tüm süreç de oluşabilecek aksi durumların tamamını kapsamaktadır.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83