Üniversite Taşıma

Üniversite Taşıma

Üniversite Taşıma Hizmetini uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize sunan köklü bir firmayız. Evden eve, işyerinden işyerine ve ofisten ofise taşımacılık hizmetinin yanı sıra siz değerli müşterilerimize Üniversite Taşıma Hizmetini de sağlıyoruz. Ülkemizin hangi bölgesinde, hangi ilçemizde olursa olsun bir nakliye firması bulmak mümkün. Uzun yıllardır insan oğlunun ihtiyacı olan nakliyat hizmeti bir çok firma tarafından sağlanmakta. Ama ne yazık ki bu sektörde Üniversite Taşıma Hizmeti sağlayan firma sayısı çok az. Artık ülkemizin her şehrinde birden fazla üniversite bulunmakta. Hatta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde neredeyse her semtinde bir üniversite yer almakta. İşte firmamız nakliyat sektörüne adım attığı günden beri siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını sağlayabilmek için her kulvardan yardım elini uzatıyor.

Kurumsal Üniversite Taşıma Hizmetleri

Üniversite gibi büyük çaplı kurumsal firmaları taşımak gerçekten çok zor bir iş. Gerek lojistik malzemeler gerek kitaplar gerekse teknolojik ürünleri taşımak için ayrı yapıda araçlar ve deneyimli çalışma arkadaşlarını ihtiyaç duyuyoruz. Üniversitelerin tarihi pek fazla eski olmadığından deneyimli çalışma arkadaşı bulmak gerçekten çok zor oldu. Firmamız sizlere en iyi kalitede Üniversite Taşımacılığı Hizmetini sağlayabilmek için gerek eğitimli çalışma arkadaşları gerekse sıfırdan eğitilen çalışma arkadaşlarıyla kalitesinden ödün vermemekte kararlı.

Aksöz Nakliyat ile Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Üniversite Taşımacılığı Hizmetinin en büyük sıkıntısı lojistik ve teknolojik aletlerin montaj ve demontaj işlemleridir. Nakliye firmalarında bu işlerden  anlayan usta sayısı ciddi manada az. Lojistik ve teknolojik aletlerin demontaj ve montaj işlemleri için usta diye nitelendirdiğimiz uzun yıllar bu iş için eğitim almış kişiler gerekmekte. Aksi taktirde, bilinçsizce yapılan hatalar sonucunda eşyalarınız zarar görebilir, bozulabilir ve daha kötüsü bu bozulma anlaşılmazsa öğrencilere büyük problemler yaratabilir. Tabi ki de bu üniversiteniz için iyi olmayacaktır. Üniversite Nakliye Hizmetini size en iyi kalitede sunabilmek için her tür eşyalarınız için ayrı ustalar getirilir. Ustalarımız gerek eşyalarınızın servis elemanları gerekse uzun yıllar deneyim sahibi olmuş kişiler oluyor. Bu sayede sorunsuz ve kusursuz taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Üniversite Taşıma Hizmetini sizlere sunan firmamız sağlıklı gelecekler için eğitim veren firmanıza destek vererek taşıma işlemleri yapan tek firma. Doğru yoldasınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Kamu ve özel olmak üzere bir çok üniversite kurumu taşıması gerçekleştirdik.

Taşınacak kurum ile yapılacak ön görüşme ve expertiz çalışması ile eğitim döneminde taşınma planlı oluşturulur ve taşınma gerçekleştirilir.

Tabbi ki taşımaktayız. En uygun ve planlı arşiv nakliyesi için bize ulaşın.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83