Villa Taşımacılığı - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Uzman Villa Taşımacılığı için Neler Yapıyoruz?

Villa taşımacılığı, deneyim ister. Bunu neden söylüyoruz? Çünkü genelde villa mekanlarında değerli eşyalar bulunuyor ve bu eşyalar için farklı taşıma metotlarının uygulanması gerekiyor.

Gelin isterseniz uzman villa taşımacılığını nasıl gerçekleştirdiğimizi anlatalım.

Villa Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Villa taşıma işlemlerinde, evden eve nakliyat işlerinde olduğu gibi eşya tespiti yapılır. Müşterilere iki seçenek sunulur. Birinci seçenekte müşteri 2 gün öncesinden eşyalarını toplar ve paketler. İkinci seçenekte ise eşya toplama ve paketleme hizmeti almak istediğini belirtir.

Genelde müşterileri eşya toplama ve paketleme işlerini firmamızın profesyonel personelinin yapmasını isterler.

Villa içerisinde genelde pahalı ve değerli eşyalar bulunur. Bu yüzden bu tür eşyaların paketlemesini diğerlerinden farklı olarak gerçekleştiririz. Mesela antika değerinde bir vazonun paketlemesini özel balonlu naylon ve özel kağıtlarla gerçekleştiririz. Bu tür eşyaları nakliye aracı içinde bulunan özel bölmelere yerleştiririz. Bunu yapmamızdaki amaç, sarsıntıdan dolayı eşyaların zarar görmemesidir.

Mobilyaları ise battaniyelere sararız ve urgan tipi iplerle destekleriz. Villa Taşımacılığı için çek çek adı verilen dört tekerlekli özel araçlar kullanırız. Dolap ve gardrop gibi eşyaları tekniğine göre söktükten sonra, her bir parça ayrı olacak şekilde paketleriz. Paketlerin üzerine numaralarla kodlama yaparız. Böylece tekrar birleştirirken bize kolaylık sağlar.

Hangi alanın eşyalarını paketlemişsek, paketin üzerine nereden alındığını yazarız. Böylece hiçbir karışıklık olmadan, eşyalar yeni yerlerine güzelce yerleştirilebilir.

Villa Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilir?

Villa eşyaları taşırken deneyimlerimize göre oluşturduğumuz kuralları harfiyen uygularız.

Kırılacak özellikte olan ve değerli statüsündeki eşyaları bu işte uzman personelimiz taşır. Diğer ağır eşyaları ise başka personel taşır. Yani taşıma işinde herkesin bir görevi vardır.

Eşyaların gideceği yerin özelliklerini iyi analiz ederiz. Böylece rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Villa Taşımacılığı Her şey Dahil

Fiyatlandırma yaparken her şey dahil modeli uygularız. Müşterilerimize yapacağımız işleri ve fiyatını açıkça belirtiriz. Tüm eşyalar sigortalı olarak taşınır. Böylece müşteri ve firmamız herhangi bir zarara uğramamış olur. Siz de İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz villa taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eşyalar taşınacak yere vardığında, müşterilerin verdiği yönergelere göre yerleştirme işlemini gerçekleştiririz.

Sıkça Sorulan Sorular

İş başlangıcından bitişine kadar süren hizmet boyunca olabilecek hasar vb durumların tamamını kapsar.

Yapmaktayız eşyalarınız ebatına göre en uygun araç ve ekipman ile villanızı istediğiniz yere taşımaktayız.

Tabbi ki evinizdeki eşyaların hepsini montaj yapmaktayız.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.