Yeniköy Evden Eve Nakliyat

Yeniköy Evden Eve Nakliyat

Yeniköy evden eve nakliyat hizmetinde sigortalı nakliyat işlemlerinden bahsetmek yararlı olacaktır.

Eşya taşımasında sigorta kapsamı hakkında belki de çok az kişinin bilgisi vardır. evden eve nakliyat hizmetinde sigorta kapsamı, aşağıdakilerden oluşmaktadır:

  • Kamyon klozu,
  • Kamyon klozu + yükleme + aktarma + boşaltma,
  • Yukarıdaki tüm işlere ilaveten araçla birlikte tamamen çalınma durumu.

Yukarıdaki sigorta türlerinden birisini seçerek, eşyalarınızı taşınma sırasında oluşabilecek risklere karşı sigortalatmış olursunuz.

Eşyalarınızla ilgili bir hasar meydana geldiğinde, nakliyat firması yetkilileri ile birlikte tutanak hazırlayıp 72 saat içerisinde sigorta firmasına bilgi vermeniz gerekiyor. Tüm bu süreci Aksöz nakliyat firması olarak biz yönetiyoruz.

Profesyonel Yeniköy Evden Eve Nakliyat

Nakil aracının yanması, devrilmesi, başka bir araçla çarpışması ya da aracın yolun çökmesi sonucunda zarar görmesi sigorta kapsamında değerlendirilir. Profesyonel Yeniköy evden eve nakliye hizmetinde bir başka konu, aracın çalınmasıdır.

Nakliye aracının içindekilerle birlikte çalınması da sigorta kapsamında değerlendirilir. Eğer araç rehin alınır ve sadece içindeki eşyalar çalınırsa da, oluşan zararı sigorta firması karşılar. Ancak bu durumun ispat edilmesi gerekir.

Yeniköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Yeniköy sigortalı ev nakliyesi işlemlerinde, aracın yüklenmesi ve boşaltılması sonucundan oluşabilecek hasarlar da sigorta kapsamında değerlendirilir.

Sigorta kapsamına fiziksel kayıplar ve hasarlar dahildir. Tüm bu anlattıklarımızı imzaladığınız sigorta poliçelerinde maddeler halinde bulabilirsiniz.

Nakliye firmanız sigortalı taşıma gerçekleştiriyorsa, mutlaka sigorta poliçesini inceleyin. Zaten bir kopyası nakliye firması tarafından sizlere verilecektir.

Aracın içindekilerinin ya da aracın çalınması, hırsızlık rizikosu adı verilen poliçeye tabidir. Mesela nakliye aracı kısa bir mola verdi ve o sırada, nakliye aracı çalındı ya da içindeki eşyalar çalındı. Bu durumda oluşan zarar, sigorta firması tarafından karşılanacaktır.

İstanbul’un Her İlçesinde Hizmet Veriyoruz

Başta yeniköy olmak üzere evden eve nakliyat hizmetimiz dahil olmak üzere, İstanbul ilinin her yerine her türlü taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Asansörlü, sigortalı ve garantili nakliyat hizmetlerimizi tüm İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Aksöz nakliyat olarak profesyonel ve bilimsel çalışmalarımızla, en iyi taşıma hizmetini sizlere sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hiç bir olumsuz hava koşulu nakliye yapmamıza engel değildir.

Havalı darbe emici naylon, balonlu kraft kağıt ambalaj malzemesi olarak kullanılmaktadır.

İş garantisi gereği zorunlu olarak nakliyat sözleşmesi yapıyoruz.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83