Ofis Eşyası Depolama - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama hizmetini eşyalarınıza zarar vermeden yapıyoruz. Nasıl mı? Depolarımızı eşyaların güvenliği için özel olarak tasarladık. Depo alanını verimli kullanarak, etkili bir raf sistemi tasarladık.

Ofis Eşyası Depolama Şirketi

Eşya depolama olarak öncelikle depolanacak eşyalarınızın miktarını belirliyoruz. Daha sonra:

  • Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, uzman ekspertiz personelimizi, bizlere verdiğiniz adrese gönderiyoruz.
  • Ekspertiz personelimiz, depolanacak eşyanın niteliğini belirliyor.
  • Ayrıca eşyaların ne kadar süre depoda kalacağını tespit ediyor.
  • Uzman ekibimiz eşyalarınızı adresinizden alıyor.
  • Kaliteli paketleme malzemeleri kullanarak, eşyalarınızı güven altına alıyoruz.
  • Daha sonra nakliye aracına, özenle yerleştiriyoruz.
  • Paketlediğimiz her eşyanın üzerine etiket yapıştırıyoruz.
  • Etiket üzerinde eşyaların ne kadar sürede depoda kalacağı, nasıl istifleneceği ve eşyanın ne olduğu yazıyor.
  • Eşyalar depolara getirildikten sonra, uzman personelimiz tarafından, önceden ayrılan raflara yerleştiriliyor. Yerleştirme işleminde forklift ve transpalet gibi araçlardan da yararlanıyoruz.

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetinde, depo şartlarına önem veriyoruz. Tüm depolarımız, uygun sıcaklıklarda dengeleniyor. Eşyalarınızın hava ve ışık almasını engelliyoruz. Böylece nemden zarar görmüyor.

Depo ortamının uygun sıcaklıklarda olması sayesinde, nem oranını sabit tutabiliyoruz.

Depolarımız, 24 saat kamera gözetiminde tutuluyor. Ayrıca depo girişinde ve içinde güvenlik personelimiz vardiyalı olarak hizmet veriyor.

Depoya giren her eşyanın kaydını tutuyoruz. Envantere giren tüm eşyalar, sunucularımızda ve özel veritabanı sistemlerimizde kayıt altına alınıyor. böylece dilediğiniz zaman eşyalarınızın durumunu öğrenebiliyorsunuz.

Tüm depolarımızda barkod sistemiyle çalışıyoruz. Böylece gelişigüzel istiflenmiş eşyaların aksine, etkili bir sistem söz konusu oluyor. Bu sistem sayesinde, eşyalarınızı dilediğiniz zaman nakletmeye hazır hale getirebiliyoruz.

En İyi Depolama Hizmetini Almanızı Sağlıyoruz

Yukarıda anlattıklarımız ışığında en iyi depolama hizmetini almanızı sağlıyoruz. Ofis eşyası depolama işi bizce ciddi olarak yapılması gereken bir iştir. Tüm güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.

Ofis eşyalarının alındıkları tarihten, teslim edilecekleri tarihe kadar hiç bozulmadan müşteriye teslim edilmesi gerekir.

İşte biz anlattığımız tüm bu aşamaları, başarıyla yerine getiriyoruz. Güvenli ve etkili eşya deposu işlemleriniz için mutlaka Aksöz Nakliyat firmamızla iletişime geçmeniz gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınız depolarımızda üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmaktayız.

İlk depolama bedeli ve tek yön nakliye bedeli peşin olarak tahsil edilir. Devam eden ayların depolama bedeli ödemeleri, sözleşmede yer alan hesap numarasına yatırılır.

Depolarımız da sadece ev ve ofis eşyası depolamaktayız.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.