Ataşehir Evden Eve Nakliyat - Aksöz Nakliyat - (0216) 526 15 17

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetiyle profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin tüm ilçelerinde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel eşya taşıma hizmetlerinde planlama yapmak oldukça önemlidir. Planlama yapılmadan taşıma işlemlerine başladığınızda mutlaka bir şeyleri hatalı ve eksik yapmış olursunuz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle eşya taşınacak evin oda sayısını belirleriz. Daha sonra taşınacak eşya miktarını hacimsel olarak yaklaşık olarak hesaplarız. Oda sayısının ve eşya hacminin belirlenmesi bizlere, taşıma işinde ne kadar personel bulundurmamız gerektiğini ve ne kadar büyüklükte araç bulundurmamız gerektiğini söyler. Ayrıca ne tür ve ne kadar paketleme malzemesi kullanmamız gerektiğini de hesaplamış oluruz.

Eşya paketleme işlemlerinde birçok müşteri, firmamızın eşyaları paketlemesi gerektiğini düşünür. Aslında bu doğru bir düşüncedir. Ataşehir evden eve nakliyat Müşteriler eşyaları nakliye firmasının paketlemesine izin vermekle, büyük bir iş yükünden ve sorumluluktan kurtulmuş olurlar. Ayrıca eşyaları daha düzgün paketlenir ve zarar görmeden taşınabilir.

Nakliyat Firmasını Nasıl Seçersiniz?

Ataşehir evden eve nakliyat şirketi ile eşyalar paketlendikten sonra yeterli hacimdeki nakliye araçlarına yüklenir. Ataşehir nakliyat firması olarak yeterli hacimdeki araç filomuzla birçok türde eşya taşıma kapasitesine sahibiz. Ev taşıma işlemlerinde yatay ve dikey taşıma mesafeleri de önemlidir. Mesela 5 metreden fazla olan dikey taşımalarda asansörlü araç kullanmak gerekebilir. Ya da bina koridorları dardır ve geniş eşyaların geçmesine imkan tanımaz. Bu gibi durumları önceden tespit ederek, asansör aparatı bulunan aracımızı, evden eve nakliyat şirketi aracının yanında hazır ederiz. Her iki aracında bina çevresinde uygun bir yere konumlandırılması gerekir. Eğer uygun alan yoksa mecburen araca kadar insan gücüyle taşınması gerekir. Bu gibi durumlarda yatay mesafe artar. Personeli gereksiz yere yormamak adına transpalet ya da küçük taşıma araçları kullanırız. Böylece yatay mesafenin uzamasından dolayı eşyaları da riske atmamış oluruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Olmalı?

Profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini yıllardan bu yana İstanbul ilinin her yerinde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat firması Aksöz nakliyat sigortalı, garantili taşıma hizmeti verir. Müşteri memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi nakliyat hizmetleri 1 iş günü içinde bitmektedir.

Tabii ki yapmaktayız yeni evinize en uygun şekilde stor perdelerinizi monte ediyoruz.

Taşınacak eşyaların durumuna göre aynı gün veya 1 gün önceden de yapıyoruz.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.