İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye evden eve nakliyat kavramı, yalnızca ev eşyalarının taşınması ile sınırlı değildir. Bu kavram aynı zamanda, verilen hizmetin şeklini ve kalitesini de anlatır.

Beklentilerin artması ile birlikte verilen hizmetin kalitesi de gelişmiş ve eskiye oranla daha iyi hale gelmiştir.

Profesyonel İstinye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Hizmet anlayışının gelişmesi ile birlikte, profesyonel evden eve nakliye kavramı ortaya çıkmıştır. Bu kavramda; insan gücü, teknoloji ve uygulanan yöntemler bir arada kullanılır.

Ancak önemli olan deneyimli personel ve taşıma işleminin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesidir. İstinye de sorunsuz taşıma için ise deneyimlere bağlı olarak geliştirilen tekniklerin önemi büyüktür. Mesela dar koridorlarda eni geniş olan eşyalar nasıl taşınmalıdır?

Ev Taşıma için Kullanılan Malzemeler

Ev taşıma hizmetleri işlemlerinde gerekli olan malzemelerin kullanılması, işin neredeyse yarısıdır. Diğer yarısı da bu malzemelerin tekniğine uygun olarak kullanılmasıdır.

Aslında taşıma işlemlerinde kullanılan birçok malzeme vardır. Biz yazımızda, ev taşıma için kullanılanlardan bahsedeceğiz. Aşağıda kısaca ev taşımasında kullanılan malzemelerden bahsedelim:

  • Cam profiller, cam yüzeylerini ve köşelerini korumak için kullanılır. Şerit sünger malzemesinden yapılır.
  • Köşe koruyucu takozlar, köpük malzemesinden yapılır. Sivri kenarların insanlara ve diğer eşyalara zarar vermesini engellemek için kullanılır.
  • Aksöz Nakliyat logolu karton malzemesi, kırılacak ya da küçük eşyaların korunması için kullanılır. Koli bantları ile karton kutular sıkıca paketlenir.
  • Askılı elbise kolileri, kıyafetlerin ütüsünü bozmadan taşımayı sağlar. Özel karton ambalaja koyulur.
  • Kraft naylonlu balonlar tüm eşyalar için kullanılır. Eşyaların yüzeylerinin ya da yapısının zarar görmemesi için kullanılır.
  • Karton köşe profilleri sivri köşelere sahip olan mobilya ve diğer eşyaların korunması için kullanılır.
  • Streç filimler, tabak ve bardak gibi eşyaların kirlenmemesi ve zarar görmemesi için kullanılır.
Evden Eve Nakliyede Kullanılan Teknikler

Paketleme işlemine değerli eşyalardan başlıyoruz. Değerli evrakları sizin gözetiminiz altında paketliyoruz.

Kırılacak eşyaları streç ya da balonlu naylon gibi malzemelerle koruma altına aldıktan sonra kolilere yerleştiriyoruz.

Büyük eşyaları battaniye ile sarıyoruz. Tabi ki öncesinde koruyucu köşebentlerle sivri kenarlarını koruma altına alıyoruz.

Dar alanlardan eşyaların hangi açıdan geçeceğini hesaplıyoruz. İstinye evden eve nakliyat hizmetimize ait diğer detayları, sitemizdeki makalelerde bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınacak eşyalarınızı a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarar durumunda sigorta devreye girer.

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi nakliyat işlemi gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83