Florya Evden Eve Nakliyat

Florya Evden Eve Nakliyat

Florya evden eve nakliyat işlemlerinde araç seçimi oldukça önemlidir. Neden mi? Eşyaların sorunsuz bir şekilde uzun mesafelere taşınması güvenlik gerektirir. Eski ve bakımı yapılmamış araçların nakliye işlerinde kullanılması, birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olur.

Mesela amortisör sistemi bozuk ya da gerekli bakımları yapılmamış bir araçla bozuk bir yolda gitmeye çalışırsanız, muhtemelen araç içerisinde bulunan eşyalara zarar verirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Evden eve nakliyat eşya toplama ile devam eder. Başlangıç aşaması ise bilgi toplama ve tespittir.

Florya evden eve nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kendimize özel teknikler geliştirdik. Bu teknikleri kurallar bütünü haline getirerek, belirli bir hizmet standardı oluşturduk. Aşağıda evden eve nakliyat şirketi hizmeti için oluşturduğumuz standartları bulabilirsiniz.

Nasıl Ev Eşyası Taşıyoruz?

  • Tüm nakliyat hizmetlerimiz sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Taşınma işlemlerinin başlangıcından sonuna kadar, müşterilerimizle koordinasyon halinde oluruz.
  • Taşınma sözleşmesinde yer alan maddeler harfi harfine gerçekleştirilir. Mesela sözleşmeden yer alan plakalı nakil aracı, taşıma işlemini yerine getirir. Sözleşme dışında plakaya sahip olan araç gelmez.
  • Tüm personelimiz özel olarak eğitilmiştir. Paketleme ve taşıma işlemini, müşterinin gözetimi altında gerçekleştirirler.
  • Eşya türüne göre nakil aracı hazırlarız.
  • Paketlenen eşyaları büyükten küçüğe olacak şekilde sıralar, araca düzenli bir şekilde yerleştiririz.
  • Evden eve nakliyat hizmetinde, her olasılığı hesaba katarız. Özellikle trafik ve hava durumunu kontrol ederiz.
  • Hedef adrese eşyaları, müşterilerin istediği şekilde yerleştiririz. Önceden müşteri ile bilgi alışverişinde bulunarak, yerleştirme planı oluştururuz.
Florya Evden Eve Nakliyat ile Eşya Toplama

Evden eve nakliye işlemlerinde eşya toplama önemli konulardan bir tanesidir. Plansız yapıldığında eşya toplama, tam bir karmaşıklığa neden olur.

Amatör firmalar, eşya toplama işlemlerinde belirli bir düzen takip etmediklerinden dolayı, eşyaların kaybolmasına, zarar görmesine neden olurlar.

Hiçbir müşteri böyle bir durumun meydana gelmesini istemez. Eşyalar sigortalı olsa dahi…

Evden eve nakliyat eşya toplama belirli bir sıraya göre gerçekleştirilir. Önce küçük ve kırılacak eşyalar toplanır. Aslında her oda kendi içerisinde değerlendirilir. Yani toplanan eşyalar, odada nakil aracına gitmeyi beklerler. Siz de florya‘da kurumsal nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi nakliyat hizmeti mesafeye göre yaklaşık bir iş günü içinde bitiyor. Şehirler arası ise gidecek yere göre 2, 3 gün içinde bittter.

Sigortalı kurumsal nakliyat ile eşyalarınıza zorunlu olarak sigorta ve EMTİA yol sigortası yapmaktayız.

İsteğiniz doğrultusunda elbette yapmaktayız.

Avatar
Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

İletişim

Adres:

Osmangazi Caddesi No: 21 Kat: 4 Daire: 14 Yılmazlar Plaza Sancaktepe/İstanbul

Telefon:

(0532) 100 18 83