Maslak Ofis Taşıma - Aksöz Nakliyat - 0532 100 18 83

Maslak Ofis Taşıma

Maslak Ofis Taşıma

Maslak Ofis taşıma hizmetinde en çok mobilya ve elektronik eşya taşınır. Ofis mekanlarında bulunan eşyaların biraz daha hassas olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerimizden özellikle elektronik eşyalarını kendilerinin sökmesini isteriz. bunun nedeni bu tür eşyaların toplanmasının müşteri açısından daha faydalı olacağıdır.

Maslak Ofis Taşımacılığı Aşamaları

Maslak ofis taşıma işlemlerinde diğer firmalardan farklı olarak bir dizi prosedür izliyoruz. Kendi uyguladığımız sistem sayesinde ofis eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Aksöz Nakliyata göre en önemli aşama tespit aşamasıdır. Çünkü ne taşıyacağınızı, ne kadar taşıyacağınızı ve ne kadar sürede taşıyacağınızı bilmek zorundasınız. Bu yüzden en iyi ekspertiz uzmanları ile çalışıyoruz. Taşınacak eşyaların tam olarak tespit edilebilmesi oldukça önemlidir.

Planlama aşaması tamamlandıktan sonra, eşyaların paketlenmesi işlemine geçeriz. Bu aşamada en kaliteli malzemeleri ve en iyi teknikleri kullanırız. Diyebiliriz ki, eşya paketleme de bir bilimdir. Uygun tekniklerle yapılırsa, eşyalar sarsıntılarda bile zarar görmez. Mesela kırılacak eşyaları streç filmle kaplarız ve kutu kolilere özenle yerleştiririz. Daha sonra kolilerin üzerine eşya ile ilgili gerekli bilgilerin bulunduğu etiketler yapıştırırız.

Bir diğer önemli konu da mobilyaların ve beyaz eşyaların sökülmesidir. Sökme işleminin çok dikkatli yapılması gerekir. Özellikle 5 yaşından daha büyük olan eşyalarda daha hassas davranmak gerekir. Montaj ve demontaj işlerinde uzman olan mobilyacı personelimiz, sökülmesi ve tekrar birleştirilmesi gereken eşyaları büyük bir ustalıkla taşınmaya hazır hale getirir.

Ofis Taşıma İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

İstanbul ofis taşıma ve diğer taşıma işlemlerinde araç hacminin hesaplanması oldukça önemlidir. 2+1 dairede bulunan eşyalar için ortalama olarak 42 m3 iç hacme sahip bir araç gerekir. Daha önceki yazılarımızda bu hesabı ayrıntılı olarak vermiştik.

Yani nakil aracı hesabı yapmayıp, yarı yolda kalmaktansa, hesap yapıp rahat bir taşıma gerçekleştirmek tercih edilmelidir.

Profesyonel nakliyat firmaları, hiçbir zaman araçlarını tıka basa doldurmazlar. Mutlaka araç içerisinde belirli hacimde boşluk bırakırlar.

Asansörlü Ofis Taşıma

Maslak ofis taşımacılığı hizmetimizde, asansörlü taşıma da bulunmaktadır. Asansör aparatı bulunan araçlarımız genelde:

  • 5 metreden yüksek olan dairelerde,
  • Koridoru dar olan binalarda,
  • Elle taşınması sakıncalı olan eşyalarda

Yukarıdaki amaçlar için kullanılır. Siz de instagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşımacılığı genel olarak 6, 7 kişi ile yapılır. Eşyalara, araca bağlı olarak daha fazla ya da daha az personel de gerekebilir.

İstanbul ofis taşıma için yapılacak expertiz incelemesi doğrultusunda ofis nakliyesi fiyat belirlenir.

Evet. Nakliyat sigortasını iş güvenliği açısından zorunlu olarak yapmaktayız.

Aksöz Nakliyat

Aksöz Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle Aksöz Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.